Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen anyagú és színű pórázt...

Milyen anyagú és színű pórázt és nyakörvet használsz a milyen fajtájú, méretű kutyádnál? Amíg kölyök volt mit használtál vagy ha most kölyök, akkor mit tervezel használni felnőtt korában?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ónémet juhász - barna, párnázott bőr nyakörvet + barna bőr pórázt kb 2 éves koráig. Kirándulásra fekete-narancssárga hámot. Most narancssárga ruffwear hámot (mert puha) + narancsssárga textilbőr pórázt.
2023. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Fekete hosszúszőrű keverék.

Szintén barna, párnázott bőrnyakörv. Közép-kis termete miatt (12 kg) ugyan az a nyakörv jó rá, mint kiskorában. Nyilván akkor a legszűkebbre vettük, most meg kb az utolsó lyukba csatoljuk be.

Barna bőr pórázt használunk amikor kirándulni megyünk, ha csak este megyünk el sétálgatni akkor flexit.

2023. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kölyökként a tesco-s BeLove póráz+nyakörvet használtuk, aztán amint nagyobb kellett beruháztam a Fressnapf AniOne kombinált pórázára és nyakörvére. Igazából a póráz később lett megvéve, mert a tescos még mindig jó volt, csak egyszer hazahoztam vele egy kóborkutyát, az meg elrágta pillanatok alatt, mert kénytelen voltam egyedül hagyni 2 percre... De a kombipórázt szeretem, praktikus, strapabíró.


Ezek mind textil-termékek voltak.

2023. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Három kutyám van, mindhárom hámban sétál. Csak egyik van kölyök kora óta nálam, de akkor is hámban sétált. Két csivava keverék és egy tacskó keverék. Trixie és Anione H típusú hámot hordanak + 120 centis textil póráz. A vörösesbarna és sárgásbarna csivava mix fekete hámot/pórázt visel, a fekete & tigriscsíkos tacskó mixnek van téli és nyári szettje, mert a nyári hám nem megy rá a kabátra. A nyári/tavaszi szett zöld, a téli szürke.
2023. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik border, kölyökként talán zöld és piros textil póráza volt, de mindkettőt szétrágta, mikor ellopta :P Aztán fekete és fekete mintás textil cuccai voltak leginkább, ajándékba kaptam egy fekete bőr pórázt, azt is sokat használom. Most már elég idős, mostanában flexivel sétál, mert elveszít...


Második kutya egy kisebb méretű szuka, neki narancssárga textil szettje volt kölyökként, aztán egy pink-feketét használtunk jó ideig.


Harmadik felnőttként került hozzám, főként piros és narancs textil cuccai vannak.


Pár éve nagyon rákaptam, hogy egyedi dolgai legyenek a kutyáimnak és legyenek kicsit színesek, vidámak a cuccaink, így jópár paracord és mintás textil dolguk van, mindig másikat használunk.

2023. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, lemaradt, hogy berni pásztor. BeLove-nál és AniOne-nál is M-es méreteket használtunk, ha jól emlékszem.
2023. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Maya Bunnyheart ***** válasza:
77%

Két kutyám van (saját és ideiglenes). Mind a kettő felnőttként került hozzám.


Bobi: közepes testű labrador és border collie mix,fekete de nyomokban fehér színt is tartalmaz,kan,kb 26 kg.


Felszerelései:


Trixie indigókék textil nyakörv M-L

Julius K9 idc fekete hám L.

Trixie fekete állítható textil póráz (M-L)

Flexi New Classic póráz zsinóros,5 méteres,S méretű,kék és fekete színű.


Séta: nyakörv vagy hám mikor melyiket rakom rá és flexi póráz.

Futtató: nyakörv és fix póráz mert csak rövid ideig van pórázon.



Csöpi: közepes testű valószínűleg jagd terrier keverék,fekete/barna/nyomokban fehér színt is tartalmaz,kan, 22 kg.


Felszerelései:


Trixie rózsaszín textil nyakörv (S-M)

Textil póráz kb 120 cm,zöld és fényvisszaverős, M méret.

Flexi Vario póráz zsinóros,5 méteres,S méretű,kék és fehér színű.


Séta: nyakörv és flexi.

Futtató: nyakörv (ledes) és fix póráz.


Ami közös cucc,és felváltva használják az egy zöld LED textil nyakörv. Alapból a Bobié de mióta van a Csöpi azóta ő használja többször.

2023. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Újfundlandi ivartalanított kan-barna bőr póráz és nyakörv

Bichon szuka-strasszos rózsaszín bőr nyakörv és a mentazöld hámjához járó mentazöld póráz

2023. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mudi. Bőr nyakörv (középbarna), és ugyanolyan színű retriever póráz (mert az elég hosszú).
2023. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok. Kölyökkorában is bőrt használtam.
2023. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!