Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta felelne meg...

Melyik fajta felelne meg számomra?

Figyelt kérdés

életvidám,bohóckodó,intelligens, nem annyira túl tenyésztett, kis termetű, hosszú szőrű,könnyen lehessen nevelni,jól kijöjjön más kutyákkal , állatokkal

lakásban lenne tartva,nyugodt legyen lakásban

melyik fajta felelne meg számomra?

én személy szerint a cavalier king charles spánielre vagy a bichon havanesere gondoltam

szerintetek?


2010. okt. 3. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Shetlandi juhászkutya,esetleg mudi(bár az ő szőre nem hosszú,inkább göndör)vagy a spánielek.Cavalier King Charles spániel jó választás,ha az tetszik inkább.
2010. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mindkettő édes, de szerintem a bichon!

De a Shi-Tzu kutyusok is nagyon barátságosak

2010. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Shetlandi juhászkutyát javaslom én is!
2010. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
szia szerintem juhászkutyát,vagy farkaskutyát mert azt jól belehet be tanitani
2010. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a cavalier king charles spaniel nagyon jo választás lenne.neék is olyan kutyusaim vannak.3 is!!nagyon aranyosak.es tényleg gyorsan taníthatok.csak ok szeretik ha kényestetik oket.olben szeretnek ulni.es bujnak.de azér a tobbi amit felsoroltál at rájuk illik
2010. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A shtetlandit én is javaslom, élénk kis kutyák de okosak és nem annyira népszerűek hogy túl legyenek tenyésztve.Lakásba nagyon jók kis termetük miatt.
2010. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Labrador???
2010. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22:42 a Labrador mióta kistermetű, hosszúszőrű kutya?

Kérdező- mindkettő megfelel az elvárásaidnak, válaszd azt, amelyik jobban tetszik.

2010. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

kis termetű-nem annyira túltenyésztett =====olyan NINCS !

minden öleb túltenyésztett, és sajnos a nagy része rosszul nevelt, nem mind , de a nagy része !

talán egy keverék, esetleg menhelyi kutyus, a fajtamentőktől ????

kevesebb gond lenne vele, mint az általad leírt fajtákkal.azokkal sokat jársz majd állatorvoshoz.( persze, csak ha felelős állattartó leszel)

2010. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én a Coton de Tulear kiskutyákat ajánlom. nagyon nagyon édesek és a lakásban sem "rendetlenkednek", imádják a kutyus társaságot:) nekünk is ilyen kutyusunk van és egyszerűen imádjuk.
2010. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!