Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etetitek a...

Milyen táppal etetitek a kutyátokat, és az milyen minőségű?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 20:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Próbáltunk már többet a nagyon jók közül de végül a Brit vált be. Szerintem ez egy jó, átlagos minőségű táp bár nem vagyok ebben otthon csak úgy ímiket mások írnak a tápokról.
2010. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Norczy ***** válasza:
100%

Az enyém ProPlan sensitive-t eszik, vagyis visszatértünk rá ,mert az Acan Lamb&Apple nem jött be. Ízlett neki, de folyton éhes volt tőle+ vmiért a bundája is kopott, fakó lett és elkezdett csomókban hullani :( Mióta nem azt adom neki kezd újra rendbe jönni.

Bár ugye kutyája válogatja, mindegyiknek más ízlik és más válik be a kondijára.

2010. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A miénk kistestű kutya, Happy Dog tápot veszünk neki, az is prémium minőség. Korábban Acanát kapott, azt is szerette, de azért váltottunk, mert nagyon megdolgoztatta a beleit, rengeteg széklete volt tőle. Nekünk ez a Happy Dog eddig bevált. Néha kapott Hills-et is, azt az állatorvosnál vettük. De a Happy Dog és az Acana gyártója, ha jól tudom nem tesztel állatokon, ezért szimpatikusabbak. Ja, a mi kutyánk néha házikosztot is kap, de nem maradékot, hanem külön neki főzünk. Te mivel eteted a kutyusod?
2010. okt. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt nem írtam, hogy a Happy Dog-ból a Supreme-t szoktuk venni, meg a Seniort.
2010. okt. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A miénk Dog Chow tápot eszik, de nem csak üresen a tápot, Real Nature konzervvel keverjük neki. De hetente kb. 2 alkalommal házi kaját kapnak ("húslevest", amibe belefőzzük a rizst).
2010. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Acana Lamb and Apple.

Szerintem a legjobb száraztáp, a kutyám is nagyon szereti.

2010. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ACANA-val. És nagyon meg vagyok vele elégedve, magas minőségű táp.
2010. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Acana wild praire
2010. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!