Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naponta hányszor etetitek a...

Naponta hányszor etetitek a kutyátokat? Hány óra körül/ mivel? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy napi 1 szer elég, de a kutyáim 3 szor kapnak naponta (abból kiindulva, hogy én sem bírom ki 1 nap 1szeri étkezéssel). És még így is egészséges súlyban vannak (rengeteg mozgástól). Én elmegyek itthonról, tesóm fogja etetni Őket és naponta 1szer max2 szer tudna nekik enni adni. Emeljük az adagjukat, vagy jó így?

Egy egy literes joghurtos vödröt tele rakok száraztáppal (Morzsi, chappi)amit felöntök valami levessel,ami megszívja magát. Ezt kapják ketten (vizsla, puli) minden evésnél.

Kibírják, ha 1 szer kapnak enni? (Nem akarom ,hogy soványak legyenek).


2011. ápr. 25. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

hát, ha nem ilyen szemét kajával etetnéd őket, jobban járnának


amúgy meg illene nekik külön tál + annyit adj nekik, amit a táp oldalán elő van írva és min 2 étkezésre oszd el

2011. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ha lenne rá pénzem esküszöm a legjobb táppal etetném, nekem elhiheted! Megtehetném, hogy szaporítom őket (természetesen külön-külön) és eladom jó pénzért a kicsiket, abból a pénzből vehetnék jó minőségű tápot, de nem teszem!

Külön táljuk van, amit minden evés után elmosok utánuk. A kis vödörbe csak addig van, amíg megszívja magát a táp.

Légyszives ne ítélkezz addig, amíg a körülményekkel nem vagy tisztában. Én jót akarok nekik!

2011. ápr. 25. 13:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én naponta 2x etetem a kutyámat.Az enyém Labrador Retriever. júniusban lesz egy éves. Reggel kb.olyan fél 8-kor kap enni. Este pedig 7.óra felé.:)
2011. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

chappinél és morzsinál van olcsóbb és valamivel jobb minőségű kaja is


fressnapf saját márkás kajája 2250 Ft/15 kg és a chappinél jobb

2011. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt még nem próbáltuk! :)
2011. ápr. 25. 14:02
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor próbáljátok ki, de ne azt a verziót vedd, amiben a kukoricapehely van, mert azt nem eszik a kutyuk és amúgy sincs sok tápértéke
2011. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Meg tudnád mondani a nevét vagy valami linket?

Köszi még egyszer!:))

2011. ápr. 25. 14:08
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
1 éves koráig, naponta 2 alkalommal kell adni nekik, aztán érdemes inkább napi 1*, olyan 5-6 óra körül, mi séta után szoktuk neki adni. általában száraz tápot, de evett már házi kosztot is.sőt! heti 1 koplalónapot érdemes tartani, a kutya úgy gondolkodik mint a farkas, ha túrkája a kaját, vedd csak el, másnap ne kapjon és ezentúl megbecsüli majd a kaját, hogy az nem jár, azt kaphat. elég kemény, tudom, de olvass a neten, kérdezz tenyésztőt, ezt fogják mondani
2011. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim kétszer esznek naponta:reggel száraztápot,este pedig konzervet vagy főtt kaját esznek.
2011. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Az enyémek napi 2x kapnak, Happy Dogot, csak szárazat. Reggel fél7kor és este 7kor van az etetési idejük :)
2011. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!