Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó remegés mi lehet vele?

Tacskó remegés mi lehet vele?

Figyelt kérdés
4 napja van velünk kb 6-12 hónapos tacskó kis kutya . Esténként amikor alszik el kezd remegni az egész teste mi lehet az oka

2023. febr. 9. 17:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

De kotod az ebet a karohoz, hogy marpedig az, mikozben nem. Akkor meg minek erolkodsz?

Keverek, gyenge idegrendszeru kutyanal pedig barmi elofordulhat, ennyi.

2023. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Ne legyetek már bunkók.

Valószínűleg fázik gondolom nincs betakarva.

Javaslom este ha elalszik tegyetek rá egy puha takarót.

Nincsen semmi baja, ne rémisztgessétek már.

2023. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

A tacsik kifejezetten fázosak. Vagy legyen ilyen odúja, vagy takard be.

Illetve ha nem fajtatiszta, akkor valszeg gyenge idegrendszerű, szapis vagy keverék kutya. Ilyenkor akarhat bármit.

(Csak én gondolom felkészületlennek a kérdezőt?)

2023. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen tapasztalatlan vagyok mivel első kutya azért is tettem fel a kérdést és tenyésztőtől volt véve de mivel kaptam így nem tudom pontosan a korát azért írtam így
2023. febr. 9. 19:44
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A törzskönyvében benne van a születési dátuma...
2023. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

Vagy fázik, vagy álmodik, vagy gyenge az idegrendszere, mivel szaporítós keverék kutyád van.

Nem tenyésztőtől vetted, szaporítótól, a könyv, amibe oltásokat írnak, nem törzskönyv. Bár abba is bele szokott lenni írva a születési dátuma, úgyhogy ezek szerint gondolom nem kaptál hozzá, ami pontosan elárulja, milyen helyről vetted azt a kutyát.


Szerintem még most kezdj el spórolni állatorvosra.

2023. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%

REM fázisban elég gyakran remegnek álmukban a kutyák ez az izom összehúzódás teljesen normális reakció.

Akkor beszéljetek már szaporításból származó idegrendszeri problémáról ha megvizsgáltatok már legalább egy állatot az egyetem elvégzése után, okoskodtok itt miközben egy teljesen normális dologról van szó a legtöbb kutyánál előfordul az alvási fázis legmélyebb pontján van az állat pár percig tart de teljesen normális.Ilyenkor ne piszkáljátok ha mégis ijesztő lenne kicsit matassatok a közelében akkor felébred de semmiképpen ne keltsétek fel rázással és ne szóljatok hozzá.

2023. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!