Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foxterrier kutya remegés?

Foxterrier kutya remegés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy Jack Russel terrier kutyám. Amióta nálam van remeg. Nincs rohama csak remeg 1-2 másodpercig aztán elmúlik aztán újra remeg. Múlt hét vasárnap voltam vele orvosnál és megállapította,hogy álvemhes. Az orvosnál is szétremegte szegény magát. Amióta itthon van többet remeg. Ha beadom a gyógyszereket és a vitaminokat egyből remeg a fejét meg lehajtja. Kicsit aggódom érte. Az orvos azt mondta,hogy 3-8 hétig csak hypoallergen tápot adjak neki és lehet ezzel a kúrával és a vitaminokkal elmúlik.

Ti kistestű kutyátok is szokott remegni?



2022. ápr. 5. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kan foxi keverékem is remegett, úgyhogy ez valami idegiprobléma náluk.
2022. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem remegett soha. 7 kilós Coton de Tuleárom van.

Ez valami idegrendszeri probléma.

2022. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nalunk is volt egy fox terrier a szomszedomban, amelyik mindig remegett. Kerdeztem a gazdajat, h miert, mert mar oreg? Azt valaszolta, azt mondtak neki, ebbol a fajtabol sokan ilyen "remegosek". Csodalkoztam, mert meg azelott soha nem hallottam ezt, es itt a neten is csak most eloszor olvasok errol.
2022. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most foxi vagy jrt?

A foxik tipikusan remegősek. Mindegyik. Általában a túlfűtött állapotuk miatt, főleg akkor, ha valamilyen akció van.

2022. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. A Jack Russel is a foxiból lett továbbtenyésztve, ergo: a tulajdonságait is örökölte.
2022. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Foxterrier és Jack Russel keverék
2022. ápr. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!