Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami betegség jele lehet,...

Valami betegség jele lehet, vagy csak rosszul nevelik a kutyát?

Figyelt kérdés

Az adott kiskutyat ket evvel ezelott fogadtuk be, mert a tulaj es a felesege elvalt es egyiknem sem kellett.


Szegeny allatot sajnaltam, de kutyatarto tapasztalat nelkul megtanitottam neki, hogy

1) konyhaba nem johet be

2) kanapera nem johet fel

3) nem kap abbol amit eszunk (eleinte teljesen bezartam, hogy ne is tudjon kunyozni, de kesobb megtanulta, hogy nem ugralhat rank)


Sajnos Tavaly ev vegen el kellett koltozni az orszagbol, a kutya igy az anyoshoz es a regi gazdahoz kerult.


Azota elegge meghizott szegeny, es azt mondjak, hogy teljesen begozol, amikor esznek, ugral, ugat es reszket, ha nem kap kajat.


Csak elkapattak vagy ez valami betegseg elojele lehet? Mar azon gondolkoztam, hogy el kellenne hozni magunkhoz, de az kb 9 oras repulout, nagyon stresszelne szegeny allatot (az ules alatt nem ferne el, csak poggyaszterben)


2023. febr. 13. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ok csesztek el, mindent megengednek a kutyanak, halalra zabaltatjak, gondolom mindenfele moslekot eszik, persze, hogy allanodan ehes es koveteli a kajat.

Szerencsetlen...

2023. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj állatorvossal az útról, megfelelően szedálva nem fog stresszelni.

Hosszabb távon ez a tartási forma ki fogja csinálni a kutyát, az elhízás sokkal veszélyesebb rá nézve, mint 9 kellemetlen óra.

2023. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők nevelik rosszul, de hosszú távon ebből betegség is lehet.
2023. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek előzőkkel!

Ők nevelik rosszul a kutyát, sztem azonnal vedd vissza, és hozd el magaddal. A repülőn majd megoldjátok, ki fog bírni egyszer annyit, ha utána sokkal jobb élete lesz. Az anyóséknál nincs jó élete!!

2023. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!