Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy szokatlanul agresszív...

Ha egy szokatlanul agresszív felnőtt fekete farkaskutya rátámad az emberre és ezért megmérgezték az agresszív állatot,abból lehet valami komolyabb ügy is vagy csak kutyabíróság?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 06:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
24%
"A kutyàt nem szabad megmérgezni!" Es a gazdajat?
2023. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
72%
Megvan ennek a hivatalos menete, de aki állatot mérgez az nálam mint "ember" még a szarnál is kevesebbet ér! A mérgezés egy rohadt fájdalmas kínhalál. Hasonló szépeket kívánok neked is!
2023. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
8 as hozzászólónak. A magyar az egyik legnehezebb nyelv az egész világon. Lehet,hogy te jobban írsz mint én,de én beszélem a szlovákot és csehet.
2023. febr. 16. 09:22
 14/34 Vuk-91 ***** válasza:
73%
Hiába önvédelemből, de a magad kezébe venni a kutya sorsát "büntetés gyanánt" akkor is illegális. Ez van. Főleg hogy még gazdája is volt.
2023. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

15 Vuk-91

Köszönöm. Végre egy olyan hozzászólás ami számít.

2023. febr. 16. 09:31
 16/34 anonim ***** válasza:
51%
Azt sem tudják, mi az a gyaur, de itt írogatja...
2023. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
70%

Kamu és/vagy provokatívnak szánt kérdés. Nyilván a kutyagyilkosság miatt felháborodott fröcsögést szeretné olvasni a nem oly kedves kérdező.

De amúgy azért sem jó ez a megoldás mégha állatkínzó emberek jónak is gondolják mert a gazdák általában mindig hoznak egy másikat helyette és közben nem változnak a kutyatartásra vonatkozó elveik, tehát ugyanúgy rosszul tartja, nem neveli, nem tanítja és ugyanúgy zavarja majd a szomszédot, ez megy örökké, végtelen körforgás.

Sokkal hasznosabb a gazdáját megnevelni/mérgezni vagy amit a kutyával terveztél mert az megszakítja a láncot.

2023. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
47%
*lemaradt hogy nem buzdításnak szántam.
2023. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
70%
Ha rátámadt és megsebesitett valakit azesetben a gazdát terheli könnyű vagy 8 napon túl gyógyuló testi sértés vétke / bűncselekménye. Az állatot pedig lefoglalja a rendőrség megfigyelésre, amiből legtöbbször altatás lesz, a gazdának meg egy kis birság, vagy felfüggesztett!
2023. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
65%

Ha tűröd ha nem van, hogy egy kutya baromi ügyes...


Én még serdülő gyerek voltam, de többször is kaptam olyan ágyékharapást középtermetű alig 15 kilós korcstól, hogy azt hittem annyi a golyszliknak..

2023. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!