Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy szokatlanul agresszív...

Ha egy szokatlanul agresszív felnőtt fekete farkaskutya rátámad az emberre és ezért megmérgezték az agresszív állatot,abból lehet valami komolyabb ügy is vagy csak kutyabíróság?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 06:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%
Engem tavaly nyáron harapott meg egy blöki suttyomban hátulról. Miután kitéptem a vádlim a képéből akkirát rúgtam bele, hogy elemelkedett a talajról. Akkor sem a kutyára voltam mérges, vele helyben lerendeztem az ügyet. Amit utána a gazdája kapott na azt az üvöltözést szerintem jó ideig nem felejti el! Lapult mint szar a fűben, meg sem mert szólalni. Szerencséje, hogy nem jelentettem be pedig utólag sajnálom. Be kellett volna.
2023. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
64%
Es akkor mi van, ha ugy veled beszelsz mas nyelveket? Attol meg magyarul nem igazan jol. Chapes, bracho? Si len obycajny kkt napriek tomj ze rozpravas viacerim kazykom… 😂😂😂😂
2023. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
80%

Soha ne bánts állatot, főleg ne öld meg! Állat bántalmazás is bűn!

A kutya a saját területét védte? Vagy mi oka volt hogy agresszív volt?

2023. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös oka nem volt. Ki volt kötve egy padhoz köztéren én meg túl közel mentem el mellette. Erre hátúlról nekem ugrott. Izzadt voltam mert elötte tekertünk a hegyekben, lehet a testszag miatt volt agresszív. Úgy felment a pumpa, hogy idegből felrúgtam, nem gondolkodtam. De legalább megtapasztalta, hogy ha bánt akkor ő is kap. Legközelebb már lehet nem mer emberbe harapni. Látszott a gazdáin is, hogy tutyimutyi egy házaspár. Gondolom otthon a kutya lehet a családfő.

Ha konkrét támadási helyzet alakul ki akkor abban a pillanatban szerintem nem számít. A kutya se agyal rajta, hogy kiszakít belőlem egy darad húst. Egyébként hibáztatni egyedűl a tulajdonost lehet ilyen esetben. Ha tudja, hogy sunyi az állat akkor adjon rá szájkosarat köztéren!

2023. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nerozumiem. Neviem ze odkial si prekladal. Hlúpost
2023. febr. 16. 15:57
 26/34 A kérdező kommentje:
Nem ismerem ezeket a szlovák szlengeket és nincs is rá szükségem. Ha itt szidod a magyarokat,mit keresel itt? A többieknek segítek a 27. hozzászóló minősíthetetlenül ocsmárolja a magyarokat. Som taky madar,kto narodil a pracuje do Slovensku. Én egy olyan magyar vagyok aki magyar anyanyelvűként mindig is nyitott volt a szlovákra. Bevallom neked azt,hogy sokszor jobban szeretek szlovákul beszélgetni másokkal,az egyik legkifinomultabb és számomra a legszebb szláv nyelv. Te takonypóc!
2023. febr. 16. 17:22
 27/34 anonim ***** válasza:
41%
JA, szóval kiderül, hogy a szlovák (meg egyéb) nyelvtududásos még kevesebb, mint a magyar? De azért jár a szád!
2023. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
66%
27 szlovák vagy, vagy szimplán b.nkó?
2023. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem is jár a szám. Nem tudom mi a kevesebb mi nem amit én elakarok mondani azt megértik a magyarok,a szlovákok és a csehek. Meg az a dög is megértette. Már felébredt amugy 3 napot végig döglött meg okádott. Gyomorrontása volt hehe de mivel kedves vagyok nem pakoltam tele a bravcove plecet szöggel meg dróttal. Nesze egy tipp nektek,hogyan lehet a nagymenő gazdinak a farkán csavarni.
2023. febr. 16. 20:39
 30/34 A kérdező kommentje:
Milá si láska moja.
2023. febr. 16. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!