Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haldoklik a kutyám?

Haldoklik a kutyám?

Figyelt kérdés
van egy 13 éves beaglem. Tegnap voltunk vele az orvosnál mert az egyik mancsára nem tudott rálépni meg nem ette meg a kajáját. Aznap még lassan mászkál a kertben, szaglászott és ugatott. Az orvos azt mondta hogy valószínűleg ízületi gyulladása van mert a mancsán nem látszott semmi sérülés. Miután hazahoztuk, az előtérbe lefektettük, hogy legalább melegben legyen, azóta meg se mozdul. Próbált felállni de nem sikerült neki. Amikor segíteni akartam neki eltolta a kezemet, ha erőltettem, odakapott, mintha azt szeretné hogy hagyjam békén. Azóta vagy alszik, vagy ébren van és üresen néz maga elé, a légzése kicsit nehézkes. Nincs étvágya, vizet is alig ivott, akkor is csak akkor amikor az orra elé raktam a tányért. Még csak üríteni se kellt fel.
2023. febr. 18. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Őszinte részvétem.


Kiderült végül, mi volt a baja?

2023. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem tudjuk, tegnap még úgy el volt, evett is meg minden, ma étvágya se volt, mozogni is alig tudott, nem is próbált, majd a légzése nagyon nehézkessé vált, kb egy órára rá meg is halt.

2023. febr. 19. 19:25
 13/16 anonim ***** válasza:

Részvét 🖤🖤

Nagyon sajnálom tényleg

2023. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem :(

Többi állatoddal azt az orvost ha lehet kerüld el, ha így hazaküldött kb semmi diagnózissal vagy segítseggel

2023. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez nem az orvos hibája volt, mert amikor pénteken nála voltunk, csak a lába fájt. Amúgy többször megmentette már a kutyáimat.
2023. febr. 21. 07:54
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Várjàl… ma kedd van. Pénteken volt a kutya dokinál. És utána? Mi történt szombat vasarnap, amikor rosszabbodott az állapota?
2023. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!