Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz gazdának érzem magamat...

Rossz gazdának érzem magamat amiért nem tudom a kutyámat barf étrenddel etetni. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam, havi 90000 forint lenne, ha csak simán jól etetném. Így is veszem neki a táplálékkiegészítőt, ami kell neki, aniflexi, illetve a kullancs elleni védelmet, a kötelező oltásokat, Wolf of Wilderness táp + konzerv, plusz a játékok, illetve az együtt töltött séta, játék amik pénzben felbecsülhetetlenek.

De idegesít, hogy nem vagyok képes minden hónapban ennyi pénzt kiadni, mikor ERRE VOLNA NEKI SZÜKSÉGE. A nyers etetésre. Nullának érzem magamat.


2023. febr. 19. 01:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez a 90ezer hogy jött ki? Óriástesű?
2023. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

90 ezer menukkel jött ki meg barfshopos husokkal?? Eléggé irrealis.


Olcsobb husforrasokat lehet keresni. És negyed annyiból meguszod! Én 18 kg pulykanyesiert fizettem 13 ezer ft pl.


Én is barfoztam volna vagy főztem volna. De a kutyám nagyobb mennyiségű húst nem tudja lebontani,emészteni és hasmenése lesz. Többször próbálkoztam. Mindig hasmenés lett a vége.x


Szóval hiába akarnám elhagyni a tapokat nem tudom. Ez van. Nem gondolnam magam ettől szar gazdának.



Találtam egy szuper tápot,hetente 2-3 alkalommal keverek hozzá egy kis főtt húst,jó a széklete ,tele van energiával,Jo a kondija , szőre nekem ez számít!

2023. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértek előzővel!
2023. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!