Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen étrenddel fogyhatna a...

Milyen étrenddel fogyhatna a kutyám?

Figyelt kérdés

a kutyusom még csak 14hetes és már kb 15kg (látszik is rajta)kap házikosztot(néha)

és kap tápot

am labrador, kislány


2010. márc. 30. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogyasi tanacsot az orvostol kell kerni, szigoruan. A fogyas ugyanis nem vicc es nem jatek. Megviseli a szervezetet es ha nem hozzaerto allitja ossze a dietat, akkor nagyon rossz vege lehet, ramehet az allat egeszsege sot, meg pszichesen is megterhelheti.

Altalaban lehet olyan tapokat kapni, amik fogyozashoz vannak. Ezek tele vannak rostokkal, ami olyan erzest ad, mintha degeszre ette volna magat, megis keves benne a hizlalo anyag, igy a kutya fogyni fog. De ezt is csak orvos tanacsara kezdd el!

Ha pedig csak 14 hetes es tulsulyos, ott nagyon komoly gondok vannak. Egy kolyok egeszsegevel pedig meg inkabb nem szabad jatszani.

Remelem, az orvos tud jo tanacsot!

Udv

2010. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha túlsúlyosnak itéled a kutyid, a legjobb fogyókúra: a krumpli. Jól lakik vele, de a szervezete nem hasznosít belőle semmit, vagyis csak átmegy rajta.Főzz a krumpliból a húsos adagjába, ezáltal csökkented a kalóriát.
2010. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. kölyök kutyinál azért kérdezd meg az állatorvost is a krumplidiétával kapcsolatban.
2010. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak a túrót javasolta az orvos...de nem tudom. Szerintem mindenképpen kérdezd meg az orvostól, ő tudja legjobban!
2010. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

annyira nem kövér..csak kérdeztem,

nem ilyen komolyabb diétára gondoltam, hanem valami kissebre ami inkább hosszútávra van vagy valami ilyesmi.

mert csak inkább duci:D

2010. márc. 30. 20:49
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Kölyökkutyát semmiképp ne fogyókúráztass. Csak ne hízlald tovább. A fogyás ártalmasabb lehet, mint egy kis túlsúly.
2010. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kölyöknek elég ha elveszed a házi kosztot, maradjon csak a táp. Az kiegyensúlyozott és elegendő, ha jó minőségűvel etetsz. Meg fogod látni, hogy magától rendeződik majd így a dolog. A labrador nem túl kicsi kutya, nem szabad megterhelni az ízületeit. a fent említett diétákat pedig, mit pl. krumpli, el kell felejteni egy kölyöknél, hisz növésben van, szüksége van a jó minőségű tápanyagokra, ami elsősorban fehérje, így kerülni kell a sok szénhidrátot, arra nincs szüksége a kutyának és attól hízik el.
2010. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!