Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szaporodik a francia...

Hogyan szaporodik a francia bulldog?

Figyelt kérdés

Első olvasatra tényleg abszurdumnak tűnhet a kérdésem, de az Animal Planet 101 kutya című műsorában azt hallottam, hogy a francia bulldogok testfelépítésükből kifolyólag képtelenek a párosodásra. De akkor hogy a csudába szaporodnak?? Nekem ez nagyon gyanús :S

(Sajna a műsornak csak a végét kaptam el, ahol gyorsan átfutottak az említett kutyák tulajdonságain, szóval lehet, hogy elmondták az okokat, de én már nem hallottam)


2010. okt. 5. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy "fajtiszta" kutya , csak egyet jelenthet számunkra: sokan a legalapvetőbb fogalmakkal sincsenek tisztában, hogyan lehetne így alapos és felelős tenyésztő? Minden kutya fajtiszta, amelyik őse nem lett farkassal, egyszóval másik FAJJAL pároztatva. Egy fajon belül lehetnek különböző fajták, ez az emberi tudatos tenyésztés eredménye. Így lett pl. csivava és németjuhász, mint FAJTA a kutya, mint FAJ keretein belül. Tehát, ha bármilyen keverékkel megállítanak minket és kérdezik, fajtiszta-e a kutyánk, nyugodt szívvel vágjuk rá: naná! :))

Az angol bulldog nem tud szülni természetesen, a francia igen!

2010. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%

Na, az ilyet nem tekintem én kutyának. Rondák is, reprodukcióra képtelenek, akkor minek?

Szegényeket csak sajnálni tudom...

2010. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!