Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lelkileg hogyan dolgozzam...

Lelkileg hogyan dolgozzam fel, hogy el kell válnom az állataimtól?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok és még a családommal élek. Van 2 kutyám. 12 éves mindkettő. Hamarosan 13. De ők a család kutyái nem csak az enyém. Viszont az élet úgy hozta, hogy fél évig Cipruson fogok dolgozni majd. Viszont iszonyatosan fáj, hogy a kutyáimat, macskámat itt kell hagynom. Nem tudom magammal vinni őket és nem is tartanám helyesnek. Viszont ők konkrétan a legjobb barátaim. Tini korom óta velem vannak és át segítettek mindenen. És rettegek attól, hogy idős koruk miatt mikor ki megyek meghalnak vagy bármi. Aggódok azon is, hogy ők mit gondolnak majd miért nem vagyok ott. Hogy azt hiszik elhagytam őket vagy meghaltam. És annyira fáj ez nekem jelenleg, hogy itt sírok hajnali 3-kor azon, hogy inkább feladom ezt értük.


Más volt ilyen helyzetben? Mit tudnék tenni ellene? Itt sírok mint aki gyászol már. És nem tudom mit tegyek.



2023. febr. 27. 02:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Motiváljon, hogy mekkora örömmel fognak viszontlátni fél év után. Jó munkát!
2023. febr. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én kint voltam Amerikában néhány évet. Mielőtt hazajöttem, előtte pár hónappal halt meg a család kutyája. Nagyon sajnáltam, legjobb, legokosabb, legbarátságosabb kutyánk volt mióta élek és az eszemet tudom. Nyilván rosszul éreztem magam miatta, de azért túlzásba sztem nem szabad esni. Szeretjük az állatokat, tiszteljük őket, játszunk velük amig itt vannak, de azért ők mégiscsak állatok. Miattuk feladni egy jó lehetőséget az életben iszonyat nagy hülyeség lenne. És hogy velük mi lesz ha elmész? Semmi. Élik az életüket tovább nélküled is hidd el és kb pont nem érdekli majd őket, hogy hol vagy. Fél év múlva pedig nagyon örülnek majd, hogy hazamentél.
2023. febr. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Pszichológust érdemes keresni. Nyilvánvalóan pótol valamit ez a szeretet.
2023. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Hiányozni fogsz nekik de nem kell minden hülyeséget belegondolni.
2023. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

A külsődtől függetlenül imádlak.


Ők az intellektuális nívójuk miatt annyira nem fogják megsínyleni, egy pár éves gyerek szintjén vannak. Az a pár hónap gyorsan elmegy.

Kitartás! :)

Segítsen a család videóhívásozni velük, nagy képernyőn. :D Gügyögj nekik valamit és jobb lesz.

2023. febr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!:))


#3-as válaszoló: nekem pszichológus helyett itt vannak az állataim. Az emberek többsége csak hátba szúrni képesek. Ők feltétel nélkül szeretnek. Valóban sok szeretetet velük pótolok. De még csalódást sose okoztak nekem. Meg akinek az állatai családtagok nem csak állatok azoknak a hiánya megérezhető. Pláne ha a mindennapjaim részét jelentik.

2023. febr. 27. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj hogy ha hazamész, mennyire fognak örülni neked.
2023. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon aranyos vagy:). Ha jól értem nem egyedül lennènek ha elmész, hanem a családoddal. , Akkor viszont nincs nagy gond. Lesz aki vigyáz rájuk. Ilyen korban sajnos megvan az esélye hogy már nem lesznek....mire visszajössz, de sajnos a kutyaélet túl rövid😔 Sajnos ezen nem lehet változtatni. Vigyél rólunk sok sok fotót, és kérd meg a családod, hogy ők is tudassák veled hogy vannak. És ha még meglesznek mikor visszajössz, nagyon fognak neked örülni.

Én is nagyon kutyás vagyok, imádom őket, a férjem is nagyon. 3mat időskor miatt már el kellett temetnünk, ami rettenetesen fájdalmas volt. De sajnos ilyen az élet:( egyszer mindenki meghal.

Innen puszi és ölelés amiért egy ilyen csupaszív lélek vagy😊😊😊

2023. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!