Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen száraz tápot ajánlotok...

Milyen száraz tápot ajánlotok kölyök, 8 hetes németjuhász kiskutyának?

Figyelt kérdés
Nyilván érdekelne, hogy ár - érték arányban mi a jó, és milyen tapasztalataitok vannak? Néztem Josera kidset, Július K9 et, Wolf of Wild.. ot, persze Royal canint,Eulanubat Acanat, de azok kissé drágák...

2023. febr. 28. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

A táp drága?

Ezek után meg sem merem kérdezni, honnan van a kutya...

2023. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Eleinte azzal a táppal kell etetni, mint amit a tenyésztőnél kap.
2023. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1# köszönöm a sokat mondó választ. Leülhetsz, egyes!

A táp drága...tudod arra gondoltam, hogy van 1400 Ft/ kg os táp is, meg 2500 Ft kg os is, NEM biztos, hogy a drágább annyival jobb

2023. febr. 28. 14:54
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

A tenyesztot kene megkerdezni, mit evett nala. Elso korben azt kell adni, utana pedig fokozatosan levaltani. Viszont nagytestu kutya, sokat fog enni. Havi 30 ezer is lehet akar, bar a folyamatosan novekvo arak mellett meg talan keveset is mondtam.


Te ezt atgondoltad?

2023. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4# természetesen igen, de ahogy írtam lehet havi 30 is, meg 45 ezer is!

Szobai konkrétan tápokról, ár érték arányokról kellene vélemény!

2023. febr. 28. 14:56
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Brit care puppy, n&d puppy, en ezeket adtam anno, szerintem jok. De nagyon sok tap van, fel se lehet sorolni. Az osszetevoket kell nezni, ha minimum 40% hus van bennuk, en azt mar jo minosegu tapnak nevezem, nalam ez a hatar.

De mas meg lehet mast nevez annak, passz :D

2023. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Amikor mi elhoztuk a tenyésztőtől a kiskutyát, a szerződés meg a származási lap mellé kaptunk egy ilyen kis kezdőcsomagot: volt benne 1 kilós táp abból, amit nála kapott, egy kis plüss takaró, amin ott feküdt nála, rágóka, és az a kis színes nyakörv, amit viselt (minden kölykön más színű volt, hogy meg tudjuk különböztetni őket). Illetve volt egy pár oldalas "használati utasítás" a kiskutyához, a napirendjéről, mikor kaptak enni, ilyenek.

A tenyésztő külön kiemelte, hogy UGYANAZT a tápot adjuk a kutyának, és ha később váltani akarunk, akkor csak nagyon fokozatosan, keverve tegyük.

2023. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6# köszönöm a választ, te végre konkrétumokat írtál.👍
2023. febr. 28. 15:24
 9/18 A kérdező kommentje:
7# oké ez szép, de milyen fajtájú táp volt?
2023. febr. 28. 15:25
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztőtől tudsz eleinte a legjobb ajánlatot kapni. Neki van bejáratott tápcsaládja valószínűleg, amin neveli a kutyáit.

NJ-nél fontos, hogy ne legyen nagyon magas a fehérje-zsír arány, hogy megfelelő ütembe növekedjenek, ne túl gyorsan.

2023. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!