Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen száraz tápot ajánlotok...

Milyen száraz tápot ajánlotok kölyök, 8 hetes németjuhász kiskutyának?

Figyelt kérdés
Nyilván érdekelne, hogy ár - érték arányban mi a jó, és milyen tapasztalataitok vannak? Néztem Josera kidset, Július K9 et, Wolf of Wild.. ot, persze Royal canint,Eulanubat Acanat, de azok kissé drágák...

2023. febr. 28. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A Royal Canin valóban lehet túlárazott, sok rosszat hallok róla, hogy csak jó a marketingje, de a minősége nem. Sosem etettem azzal.

Honnan van a kutya? Mivel etették eddig? Utcáról szedtétek össze, gyepiről fogadtátok örökbe, szomszéd sózta rátok, szaporító adta (tk nélkül olcsóbb), vagy tenyésztőtől vettétek?

Azt kellene kapnia, amit eddig kapott, az ilyen pici kutyáknak még érzékenyebb a gyomruk a váltásra. Ha utcáról szedtétek össze, akkor meg kérjetek segítséget egy menhelytől, fajtamentéstől, állatorvostól, hogy mit javasolnak.

2023. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

A tenyésztők nem ugyanazzal etetnek, van, aki a nyersetetésre esküszik, de a táppal etetőknél is más-más tápok váltak be. Szóval nem lehet hasraütésre javasolni, hogy az a te kutyádnak jó lesz-e.

Nekem mentett kutyám van, az egyesület a Wolf of Wilderness és a Brit tápokkal eteti az egészséges kutyákat, a Royal Caninből a gyógytápot adják csak, ahogy én láttam az oldalukon.

Ha mentetted van, akkor ezeket én tudom javasolni az egyesület oldalán látottak alapján.

2023. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
A brit care tápok amik ár-érték arányban nagyon jók.
2023. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13# nem klasszikus tenyésztőtől lesz, de sok alom volt nála az elmúlt 10 évben.

Nyersetetésre esküszik.

Nekem volt 2008 ban már németjuhász kiskutyám, ő pl tápot kapott eleve, amikor elhoztuk. Utána nálam Royal canint kapott, plusz belsőségeket főztem neki, plusz animonda konzervet is néha.

De mára már annyira más a piac, hogy kíváncsi vagyok a mostani tapasztalataitokra.

Az előző kutyám már 3 éve elhunyt...most szeretnék egy újat.

2023. febr. 28. 16:06
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
Milyen a nem klasszikus tenyésztő? Nem szaporító inkább?
2023. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy szaporito. De milyen jo, hogy mar 10 eve megel belole..:(

Na mindegy, bele se menjunk, felesleges. Annyit tepjuk mar a szankat mindenfele platformon, hogy miert nem kene ezt az undorito iparagat tamogatni, de egyszeruen mintha senki le se szarna.

2023. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%

Szapis kutya... Egyből dp-s lesz sztem😂 sztem amúgy a táp drágább mint szegény kutya😁

Amúgy a kérdésre válaszolva, Brit Care Large Puppy, Wolf of Wilderness, Concept for life. Ezek aránylag jó minőségűek.

Ha ennyit nem tudsz a kutyára költeni, inkább ne legyen, főleg hogy szapis is...

2023. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
Ne gyertek már a tenysztővel bsszus, ez a kutya SZAPIS!, különben a kérdező tudná, mit adjon neki.
2023. márc. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!