Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem kellene a városi környezet...

Nem kellene a városi környezetben megtiltani a kutyák tartását?

Figyelt kérdés
Városban élek és valami borzalom ami van, sokan sétáltatják a kutyájukat, ezért a járdára kakilnak és pisilnek, a kakit még aránylag felszedik, persze valaki azt sem, de a pisit nyilván nem tudják felszedni. Lényegében kutyapisibe sétálnak az emberek a városban, úgy ahogy disznót sem lehet tartani a panelban szerintem kutyát sem lehetne, kutya a kertes házba való
2023. márc. 1. 21:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%
Ahol nincsen füves vagy zöld terület hanem csak beton és házak nyilván a kutya a járdára végzi a dolgát.Nem értem miért kellene betiltani a kutyák tartását városi környezetben.Aki akarja tartsa nyugodtan panelban a kutyát.Egyébként meg gondolom mielőtt bemész a házba leveszed a cipőd vagy nem cipőben mászkálsz otthon.Így a bacit se hordod szét.
2023. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%

"Nem kellene a városi környezetben megtiltani a kutyák tartását?"


Nem

2023. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
79%

Ja de azért, ha baj van(török földrengések) arra jó a kutya, hogy kiszedje a romok alól az embert

Amúgy meg annyi piszkos ember van, elmegyek egy kutyás strandra szép tiszta, megnézek egy szabadstrandot és olyan mocskos.

2023. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
80%
Előbb tiltsuk ki a dohányzókat, alkoholistákat, hangoskodó kisgyerekes családokat, bunkó módon közlekedőket, szemetelőket, igénytelen büdös embereket...
2023. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
93%

Igazából te most nem egy kérdést tettél fel, hanem leírtad a véleményed...

A kutya nagyon is jól el van lakásban, városban. A család mellé való, és nem egy kertbe. Sőt, egy olyan kutyát is kell sétáltatni, aki kertesházban lakik. Egyébként pl Budapest belvárosában a húgyfoltok jelentős része emberi. Szemetelni is csak az emberek szoktak. Meg pl a parkok teli vannak emberi ürülékkel, ezt azóta tudom mióta van kutyám, mert ő megtalálja őket. Az ember összességében sokkal gusztustalanabb mint egy kutya.

2023. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
94%
Lecci akkor az utcara hugyozo reszegeket/hajlektalanokat is tiltsuk be!
2023. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A legtöbb kutya tisztább, mint a legtöbb ember, és az utcán a büdös pisifoltok biztos, hogy embertől származnak. A kutya vizet iszik, a vízből származó pisi nem büdös, az emberi pisi büdös, az ember eszik és iszik olyat, amitől a pisi büdös lesz.
2023. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
12%

Egyetértek, én is radikálisan szabályoznám a tartható kutyák számát!

Pl. a belvárosban nincs helye kutyának!

2023. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
88%

Nem a kutyával van a baj, hanem a trehány gazdájával, aki nem szedi össze a kutyagumit.

A kutya nálunk családtag.

2023. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább a macskát tiltanám be társasházakban, mert annak aztán tényleg büdös a pisije. Pláne amikor a nénike nem takarítja rendesen. A csukott ajtón keresztül is büdös a lépcsőház.
2023. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!