Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem kellene a városi környezet...

Nem kellene a városi környezetben megtiltani a kutyák tartását?

Figyelt kérdés
Városban élek és valami borzalom ami van, sokan sétáltatják a kutyájukat, ezért a járdára kakilnak és pisilnek, a kakit még aránylag felszedik, persze valaki azt sem, de a pisit nyilván nem tudják felszedni. Lényegében kutyapisibe sétálnak az emberek a városban, úgy ahogy disznót sem lehet tartani a panelban szerintem kutyát sem lehetne, kutya a kertes házba való
2023. márc. 1. 21:43
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
81%
Önt kellene megtiltani.
2023. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

A pisifoltok magasságából sokszor lehet sejteni, hogy nem egy kutya követte el, székletkupacnál is gyanús, ha zsebkendő van mellette (a házunk előtt kb. ugyanannyiszor volt ilyenre példa, mint kutyagumira). Az eddigi kutyáinkból és több ismerőséből kiindulva egy jó részük lehetőleg burkolatlan részen végzi el a dolgát. Igazából ebből a szempontból is sajnálom a belvárosi kutyákat, mert ott vannak olyan utcák, amik faltól-falig le vannak burkolva, a szükség pedig nagy úr. A részegeknél is, de sokan közülük még a füves részek közelében is a burkolt tereptárgyakat öntözik meg. Tudnék pár olyan helyet mondani, ahol felfordul a gyomrom a húgyszagtól, de kutyával csak elvétve járnak arra.

A belvárosban ugyan nem tartanék kutyát, de ettől még tiltanám meg. Ott is lehet felelősen tartani, a gazdán múlik. Ahogyan kertes házban is lehet gyökér, másokat zavaró módon kutyázni.

2023. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
96%

Elárulom hogy a kutya tisztább/okosabb mint az ember, nem végzi betonra a dolgát, a ház sarkán is maximum jelöl, jelentősen kevesebb mennyiség mint egy emberé.


Akinek kutyája van tudja mennyi ideig is képesek keresni a helyet ahova tudnak.


Azok az irdatlan nagy húgy tócsák és néha bizony ürülék kupacok 99%ban a csövik terméke.

Ma is az út közepén csinálta egy csöves, a járókelők mindent láttak amit nem akartak. Nem emlékszem hogy ilyet a közelmúltban tapasztalatam volna kutyától.



Egyébként a kutyákat nem kell betiltani, ösztönösen tudják a normákat, egyes embereknek nincsenek gátlásaik, "kedves kérdező.

2023. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
79%
Hát, azért az érdekes, hogy csak azért, mert valakinek más a véleménye, milyen stílust engednek meg egyesek maguknak.
2023. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
95%

És hány ember van, aki az utcán h*gyozik össze-vissza ugyan úgy? Vagy a saját hányásában, fekáliájában és vizeletében fetrengő alkoholisták, és hajléktalanok? Én például véletlenül léptem már bele egy magát összecsinált hajléktalan végtermékébe egy buszmegállóban, és csilliárdokkal undorítóbb volt, és alig jött ki a cipőmből a szag, mint mikor kutyagumiba léptem.

Úgyhogy ez a kérdés szerintem baromság úgy, ahogy van. Persze nem higiénikus a kutyakaki és pisi mindenhol, de az a baj, hogy akkor sem lenne tisztább ilyen tekintetben a környezetünk, ha kutyák nélküli városban élnénk

2023. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
96%
Az embereket kéne betiltani, elfoglalták az állatok élőhelyeit
2023. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2023. márc. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

" kutya akkor hova pisil, az a sok kutya akiket sétáltatnak?"


Az én kutyám fűre pisil és kakil. Szoktam vele járni belvárosi részen, akkor is keresi az első fát, ami földbe van ültetve talajszinten, ha pisilnie kell.

2023. márc. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
93%
Nem, csak normális gazdák kellenek. Akik felszedik az ürüléket (kötelező), normálisan nevelik a kutyáikat, stb.
2023. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, van egy csöves a Móricz Zsigmond körtéren. Az aluljáróban szokott aludni. A Karinthy Frigyes út felőli lejárattól ha mész a mozgólépcső és a liftek felé, az üvegnél van egy beugró, oda szokta befészkelni magát kartondobozokkal. A lépcső alján szokott pisilni, de láttam már a körtéren lévő szobornál is (nem szokta takargatni magát). Hogy hova szarik, inkább nem akarom tudni. Arrafelé jövök el munkába menet és hazafelé, szóval rendszeresen látom. Ahova pisilni szokott, az a része nagyon büdös a lépcsőnek.
2023. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!