Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlanátok egy...

Milyen tápot ajánlanátok egy olyan munkakutyának, akinek szinte minden kutyakajától megy a hasa?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal belga juhászkutyánk, rengeteg energiával. Eddig Josera Active kutyatápot kapott, ami úgyahogy bevált, viszont nagyon drága. Van valami alternatív megoldás, ami kicsit olcsóbb, viszont ugyanúgy munkakutyáknak van kitalálva és még az ilyen kényes emésztésre is megfelelő lehet?
2023. márc. 3. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem németjuhászom, neki is nagyon érzékeny a gyomra, többféle tápot próbáltunk, mindtől ment a hasa. Most ezt kapja: BRIT FRESH PUPPIES & JUNIOR DOGS GROWTH & JOINTS - MARHA ÉS SÜTŐTÖK. Ettől helyrejött neki, szép egészeket kakil már az elejétől fogva. Ő most 10 hónapos.
2023. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, a munkakutya tápok erősek neki. Próbálj gyengébbet. Gondolom, nem a határon dolgozik a kutyád napi 12 órát egyfolytában.
2023. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha csirkés a táp attól mehet a hasa, válts bárányosra az megszünteti. Én Brit Premium Lamb Rice tápot adok a masztiffnak attól nem megy neki a hasa helyrejött.
2023. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha erzekeny az emesztese miert joserat adsz neki? Szerintem ez a tap nem lehet eros, szimplan csak szar minosegu, mert hust azt nem igazan latott, ha megnezed az osszetevoket. De a kilos ara alig 1000 forint, ennel olcsobbat mit akarsz?

Egy nagytestu kutya etetese rohadt draga, igen.

Valami normalis minosegu tap kene neki. Olcsobb nem lesz.

Esetleg brit care.

2023. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2023. márc. 3. 10:43
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg kérj tanácsot állatorvostól, ő észreveszi ha valamilyen betegség vagy érzékenység miatt reagál így
2023. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Fozzel neki rendes hust zoldseggel.
2023. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Brit Care/Premium/Fresh. Kicsit drágább de Wolf of Wilderness. Nekünk W.o.W-ot kap, nagyon jól van.
2023. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Yourfavgirl válasza:
78%
Nem értem miért nem barfoztok? Az lenne neki a legjobb.
2023. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted fog barfozni, ha ez a tap is draga neki?
2023. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!