Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik lakásból kertesbe költözt...

Akik lakásból kertesbe költöztek nektek ha dolgoztok kint vagy bent van a kutya?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik nyár elején kertesbe költözök.


Van egy öreg kistestűm,meg egy fiatal közepes testűm.


Közepes testű simán ellenne kint szerintem míg dolgozok télen-nyáron ,de az öreg kistestűt nyilván max 20 + fokoknál merném kint hagyni.


Viszont nem tudom,hogy hogy lenne jobb ha a közepes testű is bent maradna az öreggel míg dolgozok vagy szétválasztani őket. Öreg bent fiatal kint?


Sosem éltünk kertesbe, csak nagyszülőkhöz visszük őket nyaranta. Ott ha vmi történés van az utcán nyilván mindkettő ugat rohangál.


Illetve egyszer voltunk télen apartmanban, ott az öreg nem igazán akart kimenni túl sűrűn. Fiatal viszont állandóan ki be járkált volna ha hagyjuk,de látszott tetszik neki a kint lét is.



8-9 órában dolgozok illetve 15 p autóval a ház amibe megyünk majd.


Mivel albérlet kutyaajtóra nincs lehetőség.


Bármi tapasztalat ezzel kapcsolatban szívesen fogadok :)


2023. márc. 5. 18:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ha itthon vagyok nyilván ki be tudom engedni őket.


De arra szólt a kérdésem,hogy ha nem vagyok itthon, dolgozok :)


Nyilván ha itthon vagyok mindkettő bent lesz velem ez természetes.


Nem hinném,hogy túl gondolom mivel mindig is panelban laktam és itt voltak kutyaim. Illetve a kutyák hozzá szoktak egy rendszerhez.


Szóval nem tudom a kertes házas kutyás élet hogy működik. Kutyáknak szeretném a legjobbat.


Na meg pl itt a parkban hetente 3-5 alkalommal bandazik más kutyákkal reggelente,szóval fáradtan hagyom itt őket.



Majd ki alakul a rendszerünk :)

2023. márc. 5. 22:29
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

Amstaff tenyesztonel kertben nott fel : 3000 nm-es birtokon.

Mi kislakasban lakunk belvarosban es az en hobbim a orakig tarto kocogas kutyaval egyutt barmilyen ido es evszak van. Enelkul a kutya allatokat es embereket olne es a lakast pusztitana.


Tehst a mozgasigenyt kell kielegiteni.


Rovidszoru kutyaegyebkent sem kertbe valo ilyen hideg eghajlaton meg a nyari meleg se jo neki.

2023. márc. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk a kicsi bent van, amíg nincs stabilan 20 fok körül a hőmérséklet, a nagyobbak meg kb 0 fokig vannak kint (van egy kis helyiség, ami be van szalmázva és még azon belül van a házuk), az alatt inkább őket is bent hagyjuk.

Mikor itthon vagyunk, mindenki bent akar lenni velünk :)

2023. márc. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez egyrészt az adott kutya igényeitől függ, van, amelyiket nem lehet kint hagyni, másrészt biztosítanod kell, hogy a kint lévő kutyának távollétedben se eshessen baja (például ne mérgezhessék le, ne hergelhessék, ne tudjon szökni).
2023. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!