Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lehet a kutyámnak a...

Baja lehet a kutyámnak a veszettsèg elleni oltástól?

Figyelt kérdés
Elègge kis termetű, ès gyenge a szervezete is,főleg az oltásoktól szokott rosszul lenni. 2 èves, most kapta meg a veszettsèg elleni oltast, azèrt fèlek mer elvileg ez a legveszèlyesebb az állatokra.
2023. márc. 9. 17:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
25%

20!


Azért, mert olyan gyenge volt a szervezete a kutyának!


Embereknél is csúszhat.


Pl az én kislányomnál hónapokat csúsztak a csecsemőkori oltások. Van olyan, amit meg se kaphatott! Pedig könyörögtem a dokinak...és nem.


Van ilyen. Ez mindig EGYÉNI ELBÍRÁLÁS alapján van eldöntve.

2023. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
87%
Hónapokat, oké, de éveket? Ha meg gyenge a kutya, remélhetőleg a tenyésztő nem rakja össze újra ezt a szülőpárosítást.
2023. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%

Hát igen. A több év picit túlzás talán.


Nem ide tartozik,de gyenge kutyát meg se vettem volna!!


Én,amikor mentem kiválasztani a kutyámat,a legélénkebb,legbátrabb kiskutyát választottam. Ráadásul ő volt a legbundásabb is.

Nem is beteg soha,már 13 éves,novemberben lesz 14.

2023. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem találom, hol lehetne ellenőrizni, hogy ez hivatalosan bejegyzett kennel-e.
2023. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
93%

Pont ma voltunk oltatni a csivavánkat. Megjérdeztem az állatorvost, hogy mit gondol a kérdésről.

Azt mondta, hogy olyan előfordulhat, hogy a kutya rosszul reagál az oltásra (aluszékonyság, bágyadtság) és az idősebb kutyáknál bizonyos betegségeknél nem ajánlják az oltást (erről az áĺllatorvos ad igazolást), de komoly következményektől, mellékhatásoktól nem kell tartani.

2023. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!