Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lehet a kutyámnak a...

Baja lehet a kutyámnak a veszettsèg elleni oltástól?

Figyelt kérdés
Elègge kis termetű, ès gyenge a szervezete is,főleg az oltásoktól szokott rosszul lenni. 2 èves, most kapta meg a veszettsèg elleni oltast, azèrt fèlek mer elvileg ez a legveszèlyesebb az állatokra.
2023. márc. 9. 17:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
A veszettség sokkal veszélyesebb
2023. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
2 évesen talán nem ez lenne az első oltása. Ergo tudhatod, az adott gyártmányra miként reagált. Ha egy fajtára allergiás, akkor van másik gyártmány is. Az orvos tudja.
2023. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Minden más oltást megkapott, egyedül a veszettsèg ellenit kapta meg ilyen kèsőn mert előző dokija azt mondta hogy fiatalabb korába kockázatos. Azóta másik orvoshoz járunk ő meg azt mondta hogy semmi kockázata nincs..
2023. márc. 9. 17:36
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Utólag aggódsz ? Sok eszed van , megkapta ha lesz baja akkor tudod hogy birka voltál .
2023. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
94%
Ez hülyeség.Ha éppen nem valami betegségben van a kutya,akkor maximum allergiás lehet rá,semmi több. Ha annyira veszélyes lenne,akkor nem adnák már kölyök korban.
2023. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
87%

Ez a macskás folytatása? https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__12165546-a-..


Mondjuk én örülök, hogy megy a fotelállatvédők prolihergelése. >:)

2023. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Amelyik doki ilyet mondott, az hülye, már bocsánat. Már kölyökként meg kell kapnia az első veszettség elleni oltását, aztán évente ismétlés. Adja vissza a diplomáját, amelyik állatorvos ilyet mond, hogy fiatalabb korban kockázatos. Legalább határ közelében éltek, ahol átszökdösnek veszettség vírusával fertőzött állatok?
2023. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem, nem határ mellet èlünk.

#4 nem igazan ertem a kèrdèsed.. nyilván tisztába voltam vele hogy be kell adni neki, hiába aggódtam/aggódok, ez kötelező oltás. Az már más kèrdès hogy az előző orvosa bebeszèlte a fejembe hogy kockázatos, mivel èn nem vagyok állat orvos igy neki hittem ès ahogy ajánlotta 2 èves korába adattam be. Hálisten a mostani orvos be adta neki ès nem húzta az időt mèg tovább, de szerintem ez èrthető hogy aggódok

2023. márc. 9. 18:06
 9/25 A kérdező kommentje:
Mellett*
2023. márc. 9. 18:07
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Hülye doki.
2023. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!