Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ez a tenyésztő/kennel?

Jó ez a tenyésztő/kennel?

Figyelt kérdés

Az alábbi honlapra bukkantam az imént és mivel nagy border imádó vagyok ezért elbogarásztam rajta és megtetszettek a kutyái a csajnak. Pár év múlva szeretnék majd egy kölyköt, biztos elképzelésem még nincs melyik kennelből ezért is vagyok kíváncsi kinek milyen tapasztalata van felőlük, ki hallott már róluk stb.


A leendőbeli kutyámmal szeretnék sokat sportolni (terelés,agility,dog dancing,frizbee,bikejöring egyszóval mindent amit csak lehet kiszeretnék vele próbálni)


www.bordermollye.mlap.hu


2010. okt. 6. 15:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint a második vagyok.

Hát igen,ebben igazad van,csak tudod akárhányszor olvasok itt ilyen kérdést,rögtön jönnek h jajjcsakmunkakutyát...

Egyébként én nem vennék innen kölyköt,se sportra,de lehet még kiállításra sem.

Nekem a szukájuk külleme nem éri el azt,amit várnék egy kiállítási tenyészkutyától. Ezen kívül sehol,semmilyen sportban nem tudni,hogy megmutatták volna magukat a kutyák.

Ja,mielőtt valaki támadnak,hogy jajj,mert nem olyan a külleme,jajj a bordernél ez nem számít,annak előrebocsátom,hogy de,számít.Hiszen egy dinamikus,lendületes sportkutyánál nem mindegy,hogy szép egyenes,feszes háta van, vagy csak a nyereg hiányzik róla,van e norma szögelése,vagy mint akinek karót kötöttek a lábához,úgy megy...

Valaki írta,hogy micsoda kannal lett az első alom. Egy semmi extra,ám felkapott kannal,ráadásul a kölykök se lettek túl extrák.

2010. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!