Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 beagle kölyök kutyám és...

Van 1 beagle kölyök kutyám és nagyon sokat eszik, de a tápot. Azt már nem csak ha már nagyon-nagyon éhes!?

Figyelt kérdés
és azért szeretnéém h egye a tápot is.. miet adjak neki?
2010. okt. 6. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod nagyon elkényeztetni akkor tanítsd meg, hogy te vagy a gazda és nem ő.inni adsz neki normálisan a táljába pedig tápot teszel és amikor éhes akkor odaviszed megsimogatod megmutatod neki, hogy az ott a tál és ha nem tetszik neki akkor nem eszik majd ha éhes lesz.Nem számít állatkínzásnak...ő dönti el gondolkoznak ők is(nem sokat de szoktak :)).
2010. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a táp nagyon pocsék lehet, mert azt az én kutyám sem ette meg, akármilyen éhes volt!...

Vegyél neki csirkefarhátat, főzd meg, azt imádja minden kutyus! :-DDD

2010. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minőségi tápot adj neki,(mondjuk Acana) annyit körülbelül amennyi a csomagoláson van.


Ha nem eszi, elveszed előle, és nem kap semmi mást. Másnap már enni fogja.

2010. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden kutya azt eszi amire szoktatod.

Nekem is beagle-m van. Ő kiskora óta minőségi tápot kap, néha pedig házi kosztot, vagy esetleg maradékot... De ő a táphoz van szokva. Ha Te elsődlegesen a házi kosztra szoktatod, ne várd el, hogy később kedvelje a tápot. Fordítva működik, de a házi kosztos kutyák nem igazán kedvelik utána a tápot, annyi finom falat után. A tápba (minőségibe) pedig sok az olyan vitamin, és fomntos anyag amire szüksége van egy kutyának.

Egyetértek az előttem szólókkal, úgy tudod tápra szoktatni ha elé teszed és nem adsz neki mást.

De amíg rendszeresen adsz neki házi kaját is, és mint látszik ő ezt tekinti fő étkezésnek, ne várd, hogy megegye a tápot... :)

2010. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:) am meg toom h szeretik a csirke farhátan én is azt veszem a németjuhásznak és úgy főzöm meg.. de am köszi kipróbálom:):)
2010. okt. 6. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igaz az összes vadászkutyára, hogy hajlamosak a hízásra. Feltételezem, hogy tudod, mennyi a napi adagja, hát ne adj neki többet, mert két hónap múlva már nem fog tudni futni.

Tudom, hogy nehéz lesz azoknak a szemeknek ellenállni, de kénytelen leszel. Csak rajtad múlik a kutyád egészsége.

2010. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi csak az anyira zabál ha nem kap több kaját akk fog verebet

xd

2010. okt. 7. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!