Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miről ismerhetem fel, hogy...

Miről ismerhetem fel, hogy beagle a kölyök?

Figyelt kérdés
Most fial beagle kutyusom (ismeretlen apától), egy kölyke már van: fekete-fehér színű, a farka vége is fehér. Lehetséges,hogy beagle lesz? Vagy már ilyenkor látszódnia kell mind a három színnek (fekete, fehér, barna)?
2011. aug. 12. 08:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz beagle semmi esetre se, baegle-valami keverékek lesznek a kicsit.
2011. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem lesz beagle, még akkor sem, ha hasonlítani fog a fajtára. Keverékek lesznek.

Gondolkozz logikusan, ha egy tacskónak, meg egy vizslának kölykei születnek, akkor vagy vizslák, vagy tacsik lesznek a kölykök? Nem, hanem mindkét szülőtől örökölnek valamit, de az 100%, hogy teljesen egyikre sem fognak hasonlítani.

2011. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz beagle. Az egyik ismerősömnek a fajtatiszta beagle szukája összepárzott egy wels terierrel és a kölyök olyan volt mint egy beagle de mégis keverék volt!
2011. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értem miért nem ivartalanítják sokan a kutyájukat. Internetre telik, de erre nem? Vagy csak szeretnék, hogy egyszer átélhesse az "anyaság örömeit"?

Nem ismerem a körülményeket, de számomra akkor is érdekes.

Remélem több kölyke nem lesz a kutyusodnak, és ezt nem rosszindulatból mondom!

2011. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem jól tettem fel a kérdést! Igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy a tricolor szín a beagle kölykön már a születéskor megfigyelhető (és ezt nem az én kutyámra értem, hanem a fajtiszta beagle-n). Avval is tisztában vagyok, hogy a kölykök (a mi kölykeink) nem lehetnek fajtiszták, mivel az apát nem ismerjük, de mindenki nyugodjon meg lesz gazdijuk! Az anya kutyust már évek óta oltatjuk valamilyen fogamzásgátló injekcióval fél évente. Most kimaradt... De arról nem én tehetek, hogy az utca összes kan kutyája kiszökik és itt köt ki nálunk...

Amúgy köszi mindenkinek a választ!

2011. aug. 12. 08:54
 6/20 anonim ***** válasza:
Amúgy a beagle lehet tiricolor(fér, barna, fekete) és lehet bikolor(fehér, barna)
2011. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az anyára kicsit jobban fog hajazni, ennyi.:)
2011. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
De egyébként lehet, hogy trikolor lesz, nagyon-nagyon sokat tudnak változni színben a kölykök!
2011. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló injekciók árából már rég kijött volna egy ivartalanítás! Ráadásul ezzel csak azt éred el, hogy pár év múlva olyan rákos elváltozások alakulnak ki a kutyában, ami el is fogja vinni szegényt!
2011. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A mi állatorvosunk egyszer javasolta (egész más miatt) a hormoninjekciót. De azt mondta -ha érdekel a privát véleménye- a hormoninjekció legyen az utolsó, amit beadatok a kutyának.

A rákos megbetegedések 80%-nál ki szokott derülni, hogy a kutyát korábban hormonnal kezelték. Abból a pénzből már rég ivartalaníttathattátok volna, és akkor semmi ilyen miatt nem kellene aggódni.

2011. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!