Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel fülmosásá...

Angol cocker spániel fülmosásához tudtok ajánlani terméket?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

15 évig élt a spánielem. 1x nem kellett mosnom neki. Biztos,hogy szükséges? Szerintem ha víz kerül a fülébe,könnyebben begyullad.


Az én kutyámnak sose volt fülgyulladása. Ellentétben mondjuk a beagle-mmel. De neki is 8 év alatt 2x összesen.


Pedig a Tiszában úsztunk :).


Se a tacskónak (10),se a mudinak (13).

Szóval szerény véleményem szerint ne tegyél bele semmit. Max nedves ronggyal töröld át. De minél többször takarítod,annál több fülzsír lesz benne. Úgyhogy csak óvatosan.

2023. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Úgy van ahogy az első írta. Míg nincs baj addig nem szabad bolygatni.
2023. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha zsíros akkor a sheila-nak van jó fültisztító terméke. Mi is azt használjuk. Egy vatta pamacsra tegyél a folyadékból alaposan töröld ki vele,majd egy szárazzal újra, másik fül új vattapamacs és ugyan így.


De csak akkor a zsíros!


Ha nem akkor felesleges.


Illetve bele locsolni semmit! orvosok ajánlják a fultisztító folyadékokat,hogy bele kell locsolni,nem nem kell, sajnos nem biztos,hogy a kutya kitudja rázni és akkor az meg ott pang és rosszabbat teszel vele.


ha meg fülgyulladása van akkor állatorvos

2023. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előzőkkel egyetértek, ha nem szükséges akkor ne nyúlj hozzá. Csak ha zsíros, vagy ilyenek (ahogy előttem is írták)
2023. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!