Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám Fitmin tápot eszik....

A kutyám Fitmin tápot eszik. Semmi nem változott az életvitelünkben, mègis egy ideje sokkal keményebb a szeklete, mintha folyamat csontot is kapna kb. Elképzelhető, h valtoztattak az osszetételén?

Figyelt kérdés

Tíz éve kutyázom, vagy 5-6 éve ezzel etetek. Ez a széklet állag tuti nem normális. Nem is bír egyben kijönni.

Két kutyám van, mindkettő ezt eszi, mindkettonél ez a helyzet


2023. márc. 20. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne adj nekik Fitmint. Ha te magad is tudod, hogy nem normalis, akkor miert adod meg mindig nekik? Ugy gondolod, hogy ha elpanaszolod itt a GYK-n, hogy xar a Fitmin (pun intended), attol megpuhul a kutyad szeklete?
2023. márc. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha azt mondod hogy nem normális az állaga, akkor szerintem vidd el dokihoz. Nem hiszem hogy akkorát változtattak volna az összetételén, hogy hirtelen nem normális állagú lett a széklete.
2023. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, csak most látom hogy két kutya van.... Akkor viszont próbálj meg egy másik tápot :)
2023. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez kb egy hetes történet, eddig teljesen jo volt minden.
2023. márc. 21. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Siman valtoztattak az osszetevokon, elofordul sajnos, tobbszor, mint hinnenk.
2023. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, valszeg változtatták az összetevőkön, be etess akkor ezzel
2023. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ragaszkodsz a Fitminhez, akkor minden nap a Fitmin után adj beöntést is a kutyáidnak.
2023. márc. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy ragaszkodom hozzá, de örültem hogy bevàllt. Lenne ötletem, hogy mit probálnék ki, de mind jóval drágábbak a fitminnél, és az is 16 ezer/14 kg. Ennél dràgább nem fér bele.
2023. márc. 23. 00:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Brit Care egyaltalán nem fér bele, vagy az nektek nem jó? Én W.oW.-al etetek, nagyon jó, bár 2500 Ft/kg általában. De ha az nem, akkor Concept for life! Ha nagy kiszerelésben veszed (12kg) akkor ezer Ft körül van kilója. Csak az a baj hogy csirkés. Nem tom a kutyusok allergiásak e rá.
2023. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!