Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lettek ilyen ellenségese...

Miért lettek ilyen ellenségesek sokan a kutyákkal Budapesten?

Figyelt kérdés

Belvárosban élek és egyre több üzlet plakátolja ki, hogy a járda és a fal nem kutya wc.

Kakit nyilván mindenki összeszedi, de őket a pisi is zavarja.

Csak nem várhatják el, hogy csak a futtatóba pisiljen az eb, a kutyák szeretnek jelölgetni, a ház falának meg nem lesz baja egy kis pisitől



2023. márc. 26. 22:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%
Kutya csak kertbe. Panel szenvedés kutyának gazdának.
2023. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, ha nem értesz valamihez, ne szólj bele. Ülj le, egyes.


Kérdező, de, undorító, hogy a kutya a házfalra, kocsira, járdára hugyoz. És a járdán csak büdös, de a falnak lesz baja tőle. Érdekes módon, valamennyi kan kutyámnak meg tudtam tanítani, hogy csak zöld felületre, legfeljebb oszlopra jelölgessen.

2023. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére nem értek mert nekem a kertben van a kutyám és nem házfalakra piszkít. Igen ehhez nem értek.
2023. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem kirívóan ritka eset ez amúgy, kb 90% így csinálja! Minden méteren van kb egy tócsa meg jelölés a házfalon, ez nyilván a kutyának úgymond kihívás mert érzi és ő is jelölni akar.

Nem fogom engedni, elhúzom, de azzal az eggyel lesz csak kevesebb... Nem rég óta van kutyám, de mindig látom, hogy mások simán engedik, járdára, falra, ajtóra, stb. Ajtóra sose engedtem, meg van egy sétáló utca itt, sok étteremmel, az asztalok lábára is van aki simán megáll és engedi a kutyának.

De nem fogom járdára se ezentúl. Csak gáz, hogy 90% meg úgy csinálja majd ezután is, én meg folyamat rángassam el...

Mert sokat sétálok és látom ezeket a dolgokat.

2023. márc. 27. 10:55
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#15 "Nem kirívóan ritka eset ez amúgy, kb 90% így csinálja! Minden méteren van kb egy tócsa meg jelölés a házfalon, ez nyilván a kutyának úgymond kihívás mert érzi és ő is jelölni akar."


Na az ilyenek miatt ellenségesek a kutyasokkal.

2023. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, amint nem értünk egyet a kerdezővel, rögtön átvalt arra hogy de ő nem, persze nem engedi, szerinte is undorító.


Amikor a kérdésben még ment a bizonygatás hogy ugyan mi baja lenne má a hának ettől, mit van kiakadva mindenki, a jelölgetés tök ok...


Álszentből ötös.

2023. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem az utcán pisiltetem a kutyát, de néha megesik, hogy nem bírja ki a futtatóig.


Én a pisit is "felszedem": mindig hordok magamnál egy flakon csapvizet, és fellocsolom.

2023. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, járok belvárosba is a kutyámmal, de nem engedem házfalra, járműre pisilni, ő tudja. Mondjuk engem az emberi pisi jobban zavar, mert a kutyák ösztönösen mennek a pisiszagra, és olyan büdös egy kutyáé sose lesz, mint egy alkeszé, de azért a kutyák is megtaníthatók, hogy hova pisilhetnek, és hova nem.
2023. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%
Ma is sétáltattam délelőtt a kutyusom de jól mondod falusi suttyó vagyok igen.
2023. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#20 kedves privát üzenete: "Anyád rákosodjon el te fsszopó féreg azt kivánom!"


Hasonló jókat kívánok!

2023. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!