Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lettek ilyen ellenségese...

Miért lettek ilyen ellenségesek sokan a kutyákkal Budapesten?

Figyelt kérdés

Belvárosban élek és egyre több üzlet plakátolja ki, hogy a járda és a fal nem kutya wc.

Kakit nyilván mindenki összeszedi, de őket a pisi is zavarja.

Csak nem várhatják el, hogy csak a futtatóba pisiljen az eb, a kutyák szeretnek jelölgetni, a ház falának meg nem lesz baja egy kis pisitől



2023. márc. 26. 22:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéki vagyok,de itt is jellemző ez.A kakit nem minden ember szedi fel sajnos.Nem egyszer láttam már,hogy csak úgy tesz mintha felszedné,de közben nem teszi meg esetleg "véletlenül" nem néz oda és megy tovább.Számomra hihetetlen,hogy vannak olyan emberek akik hagyják,hogy a kutya a falra,szék lábára esetlegesen kocsira pisiljen.Akkor ennyi erővel szobatisztának se kellene lennie.Kezdjük ott,hogy ott marad a szag,folt és ez arra készteti a többi kutyát,hogy ők is pisiljék le.Napi szinten,ha ez megtörténik annak már szaga és nyoma is van.Az sem túlságosan guszta látvány,ha egy étterem falára végzi a kutya a kicsi dolgát miközben mások ott esznek.MMeg kell neki tanítani,hogy nem pisil le ilyen helyeket hanem marad a fa,bokor és egyéb füves terület,mert olyan mindenhol van.
2023. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát 20 suttyó vagy az biztos.

Nekem van kamera (veszi a ház falát és a kerítést).

Van egy táblám is kinn, amire rávan írva "nem kutya wc" és van a kerìtésen zacskó a kutyakakinak is.

Én se engedem a kutyámnak (németjuhász), hogy falat vagy kicsit pisiljon le.

Az a sztd 90szazalék...na az tehet pont arról hogy ilyen előítéletek vannak a normális kutyusokkal szemben.

2023. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!