Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék örökbe fogadni...

Honnan tudnék örökbe fogadni egy yorkshire terriert?

Figyelt kérdés
Minden vágyam egy yorkshire terrier, de most nem tehetem meg h vegyek egyet. Amúgy sem vennék pl egy 50-60 ezreset szaporítótól, akkor már inkább örökbe fogadnék. A kora nem számít csak annyi h fajtatiszta kislány yorkshire terrier legyen. Nem tudtok vmi várólistáról? Vagy vhol nem lehet jelentkezni érte? Légyszi segítsetek még tanuló vagyok de annyira szeretném! Köszönöm :)))
2010. okt. 7. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]

igaz, hogy 2 ...

2010. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat de sajnos nem tudnék mit csinálni a másikkal de azt a kiskutyust szivesen elfogadnám :) De azt meg enm tehetem h befogadom aztán meg elajándékozom a másikat. Az nem lenne szép dolog :S

Multkor megadtak vkinek egy címet, csak már nem tom h mi volt az :S

2010. okt. 7. 16:49
 3/15 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi de én fajtatisztára gondoltam :S
2010. okt. 7. 17:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Minek fajtatiszta? Amit belinkeltek azok között is van ami hiába keverék tökre úgy néz ki! Utálom ha valaki csak azért akar egy bizonyos fajtát mert az a divat meg ilyenek..
2010. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem divatból, hanem mert ez tetszik. Ennyi a válasz rá.
2010. okt. 7. 19:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor spórolj rá! Ha neked nem jó a keverék..
2010. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
DE jó, csak keverékem már van. Én kifejezetten ezt a fajtát szeretném.
2010. okt. 7. 19:38
 9/15 anonim ***** válasza:

Ebben ne reménykedj.

Egy ismerősöm hozott már ki menhelyről beadott yorkshire-t. Azt mesélte, hogy este 10-től másnap reggelig ott álltak kb. 30-an a menhely előtt.

Szerinted hogyan döntötték el, hogy kié legyen? Hiszen mindenki szerette volna magához venni. Az ismerősöm viszont nem üres kézzel ment oda, 45 ezret fizetett a kutyáért! Azt mondta nem akarta, hogy újra tenyésztő kezébe kerüljön, szegény kutya 5 évesen agyon volt elletve:((


Értsétek meg, ingyen senkinek nem lesz yorkshire terrierje.

Tipikus példa erre az, hogy nekem sem lesz ingyen ferrarim. Még használt sem.

2010. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam. Nem tenyésztőt akartam, hanem szaporítót...a kutya az egész életét egy boxban töltötte. Tenyésztő nem tartja így a kutyáját.
2010. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!