Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt Yorkshire terriert...

Felnőtt Yorkshire terriert hol találok?

Figyelt kérdés

Segítenétek nekem? Keresek min. 2 éves max. 4 éves szuka kutyust! Eddig egyet találtam, viszont kölyköt rengeteget! Tenyésztőknél esetleg előfordulhat felnőtt eladó kutya? Néztem weboldalt, de csak kölykök vannak meghirdetve.

Örülnék, ha találnék, házi kedvenc lenne!

Előre köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 17. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
www.expressz.hu itt biztos h lesz de menhelyeken van (sztem ott inkább ne vegyél) de a te döntésed
2011. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kölyök hogy hogy nem jó? (nem kötözködés!)
2011. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nos, nekem van egy fél éves tk-s kanom, kijöttem Anyumhoz és annyira megtetszett neki meg megszerette, hogy szeretne egyet...születésnapja meg most lesz és mi tesók megbeszéltük, hogy na meglepjük vele. Viszont mivel dolgotik nem lenne annyi ideje a kölyök kutyára, mint amennyit az igényel. Tk-eset vennék minden képen...expresszen találtam azt az egyet...
2011. máj. 17. 21:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztő nem ad el felnőtt kutyát. Nálam is 6 db van tenyésztésből kivonva.

Szaporítónál találhatsz olyat akit eladnak, mert már nem tud elleni. És a fajtamentőknél is próbáld meg.

2011. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1.Tenyésztő nem valószínű hogy eladja a kutyáját.

2. Ha menhelyről vagy fajta mentőtől hoznál akkor segítenél,és meg mentenél egy életet.

3. Az expresszet semmiképpen nem ajánlom mert tele van szaporítóval.

2011. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet tudok egyet, de ivartalanítva van. Majd még megkérdezem, hogy biztos megválnak-e tőle. Ha érdekel megkérdezem.
2011. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ivartalanított is jó természetesen, írtam, hogy házi kedvenc lenne! megköszönném ! Kerestem fajtamentőket, de a honlapjuk nem üzemel, sajnos...semmi életjel...

köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. máj. 17. 22:07
 8/14 A kérdező kommentje:
bocs, nem írtam, hogy kedvencnek lesz, de nekem egyértelmű :)
2011. máj. 17. 22:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig lehet érdeklődni tenyésztőknél is.

Én 2 éve szerettem volna még egy yorkit, de olyat kerestem, ami felnőtt korában biztosan 3 kiló feletti lesz. És 2 tenyésztő is válaszolt, hogy van ilyen kutyája eladó. Igaz ők 8 és 10 hónapos növendékek voltak, szóval nem 2-3 évesek. Olyat szerintem is nehezebb találni, de simán meg lehet próbálni:) Sok sikert!

2011. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm most vett 2,5 éves whippetet ugyanezen okból kifolyólag, tenyésztőtől. A tenyésztőnek terve volt vele, de nem úgy szerepelt a kiállításokon ahogy ő várta volna, ezért ivartalanítva eladta. Szóval elképzelhető, hogy találsz ilyet, de körbe kell telefonálnod a tenyésztőket az biztos. Időnként menhelyeken is vannak, de arra könnyen lehet, hogy várni kell. azért őket is körbetelefonálhatod.
2011. máj. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!