Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Luposan port meddig érdemes adni?

Luposan port meddig érdemes adni?

Figyelt kérdés
3 hónapos kora óta adom neki folyamatosan, minden nap. Németjuhász. Kell-e esetleg szünetet tartani, vagy kaphatja így akár egész életében? Most 11 hónapos, szerintem fog még nőni, most 35 kg körül lehet, februárban mértem amikor orvosnál voltunk, akkor 33 kg volt.
2023. ápr. 4. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

De ezt miert csinalod? Kuraszeruen kell adagolni altalaban egeszseges kutyak eseten az etrendkiegeszitoket.

2-3 honapig adjuk, majd 2-3 honap szunet es stb.

2023. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Nagytestű kölyköknek szoktak ilyen kiegészítőket javasolni a növekekdési időszakban.

Kérdező, szerintem kérdezd inkább a dokit, az a biztos. :)

2023. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, megkérdezem, úgyis megyünk egy hónap múlva. Csak gondoltam hátha valaki itt is tudja. Sajnos a dobozán csak az adagolás van, hogy meddig, milyen szünettel lehet adni, az nincs.
2023. ápr. 4. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nincs rajta, mert szerintem ezt lehet adni folyamatosan, csak lehet hoyg feleslges. :)
2023. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, de amíg még nő, addig szeretném adni neki. Utána már szerintem sem kell.
2023. ápr. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!