Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónap kell ahoz hogy...

Hány hónap kell ahoz hogy megszüljön egy alig 1 éves kutya? Ugye nem veszélyes hogy csak januárba lesz 1 éves és már nagy a hasa?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 hete lehetett észrevenni hogy nő a hasa.
2010. okt. 8. 11:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan mintha egy 7 éves kislány szülne!!!! :O Állatkinzás és felelőtlenség!!! :((((
2010. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem senkit nem kell okolni és lenézni. Nekem a kutyám az első tüzelésnél fialt. :S Az egész család a kutya körül forgott, hogy vigyázzon rá, de nekünk is van egy kan kutyának és a szomszédnak meg 2 kan kutyája van. Nem lehet bezárva egész nap. Ki kellett engedni, de hiába zártuk be helyette a kant, átjött a szomszéd dögje és ennyi volt. Onnantól nem volt mit tenni.
2010. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Bravóóó, Nettyke654!! Nagyon-nagyon felkészült gazdák voltatok!! Mert ugye a szomszéd két kanja csak előző nap került oda, sőt, aznap, ezért aztán lehetetlen volt rá felkészülni, ugye??? Piszok olcsó kifogás!!!
2010. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ja, és lehetett volna mit tenni..... Már ha tényleg akartok....
2010. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy nagy hülyeség! Nekem ne magyarázza be senki, hogy lehetett volna mit tenni. Egy kan kutya, ha megérzi, hogy a szomszédba tüzel a kutya széttépi a kerítést! Ahogy az volt nálunk is és tudod a c*****-oknak mondhatod, hogy csinálja meg a kerítést. Az utcán szaladgál az összes dög.
2010. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki szuka kutyát vesz, akkor vegye azt is tudomásul, hogy tüzelni fog és a kanok meg fognak bolondulni érte. Nekem is volt/van tüzelő szukám, és volt is olyan időszak, amikor nem egy, de kettő ivaros kan volt mellette. Én érdekes módon mégis meg tudtam oldani, hogy ne csinálja fel a legelső tüzelése alkalmával egy kan. Ha igazán akarja, akkor meg tudta volna ő is oldani. Mondjuk épít egy biztonságos kennelt, már jó előre, hogy arra is legyen idő, hogy beszoktassa a kutyát. De ha nem is épít kennelt, akkor is meg lehet oldani a dolgot! Nekem se te se a kedves Nettyke ne akarja elmagyarázni, hogy nem! És még akkor is lehetett volna mit tenni, miután kiderül, hogy vemhes. Ivartalanítani akkor is lehet. Épp csak neki szaporíthatnékja van....
2010. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha tudni akarod a 2. napot nem élték meg a kölykök!!!
2010. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Még jobb. Leellettétek a szerencsétlent, majd vízbefojtottátok/agyonütöttétek a kölyköket? Ez aztán a humánus megoldás, tényleg sokkal jobb, mint az ivartalanítás.


Idióták. (Nem szoktam másokat minősítgetni, de ez már nekem is sok)

2010. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ennek az országnak még rohadt sokat kell tanulnia a felelős állattartásról.
2010. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17%
Akinek nincs pénze arra, hogy ivartalanítsa a kutyáját az ne vegyen és tartson állatot! Ígyis rengeteg kutyus van menhelyen, de az emberek hülyesége, feleőtlensége és (spórolása a kutyán)még több kutyát eredményez! Törvényt kéne erre hozni! Aki fél éven belül nem ivartalanítja a kedvencét azt csukják rövid időre börtönbe! Mindjárt meggondolnák az emberek, hogy kell-e állat, vagy sem!
2010. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!