Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves csivavám hány az...

2 éves csivavám hány az autóban , van ötletetettek , hogyan szüntethető meg?

Figyelt kérdés

#kutya hány az autóban #kutya fél az autóban #kutya nem bír autózni
2023. ápr. 10. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rövidebb utakra vigyétek autóval. Az én kutyám is sokáig hányt, alig lehetett betessékelni az autóba. Aztán megszokta és elmúlt. Naponta kerüljetek vele egy kis kört. Hozzá fog szokni az utazáshoz.
2023. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Ha hosszabb útra mentek, akkor kérj az állatorvostól utazásra gyógyszert! Van ilyen az embereknek is, én gyerekként hánytam mindig az autóban, aztán elmúlt.
2023. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lassan, fokozatosan kell hozászoktatni az autózáshoz
2023. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ugyanez a probléma.szinten 2 éves csivi.

Mindent is próbáltunk már de semmi se használ, deadalon se. 10 percenként hány szegény (ha evett ha nem xD). Szoktattuk, csak beültünk, kapott jutit, 10 perc, csak jó helyre vittük autóval stb stb... egyszer random kibírta fél óráig hányás nélkül,azóta se.


Doki azt mondta van egy injekció amit ha bead az 24 órán keresztül hat. Sajnos a tabletta formáját beszüntették.. de nem életszerű állatorvoshoz rohangálni minden egyes autózás előtt, ezt max majd akkor alkalmazzuk ha tényleg messzire megyünk. Addig marad a hányószacskó...sajnálom mert tudom milyen rossz :(

2023. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, a deadalont is a doki mondta, egy szemet kellett negyedelni neki (miénk 4 kiló, nem fajtiszta csivi). Alig bírtam olyan picire vágni:) De mondom semmi haszna nem volt ugyanúgy hányt.
2023. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Utazás előtt már ne nagyon kapjon enni, inni is csak mértékkel.


Valamint ahogy előttem is mondták, szép fokozatosan szoktassátok hozzá.

2023. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknál is van utazási betegség. Előtte ne kapjon enni, egy étkezést hagyj ki. Ehhez kaphat valami nyugtatót is, van vény nélküli gyógynövényes meg olyan is, amit csak állatorvos adhat. Én vény nélkülit javaslok először. Hogyan utaztatjátok? Zárt hordozóban, ölben...? Nyissátok ki az ablakot, hadd járjon a levegő, az is segíthet.
2023. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszike:ölben van ,közben nyugtatgatom . Az egészet úgy éli meg ,mintha vége lenne az életének.Írattam stresszoldót májkrémmel beadtam ,de a félelem maradt.Visszafelé nem hányt csak erősen nyálzott.
2023. ápr. 12. 14:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt próbáltad, hogy zárt boxban utazik? Hátha biztonságosabbnak érezné úgy az utazást. Amúgy sem szabad ölben utaztatni autóban a kutyát, vagy box vagy hámra csatolt biztonsági öv az elfogadott.
2023. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne vidd autóval sehová, egyszerű.
2023. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!