Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 éves ivartalanított fiú...

4 éves ivartalanított fiú mellé jött egy 2 éves ivartalanított lány. Kb. ugyanabba a súlycsoportba tartoznak, de más faj. A rangsor mikor dől el,ki lesz a vezér?

Figyelt kérdés
A 4 éve meglévő kutya, a fiú elég nyámnyila, de viszont makacs. Nem tudom, hogy fog abból engedni ,hogy más uralkodjon. Mivel sok ivaros kan akart a hátsójára ugrani, a lány elől menekül, ha ott hozzá akar érni uralkodás szempontjából. Nem tűnik az új balhésnak, de mi van,ha a fiú nem adja meg magát neki? Azt olvastam,hogy általában a lány a főnök.
2022. dec. 29. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem "nézzétek össze" a kutyákat. Épp úgy, mint az embereknél van szimpátia és ellenségeskedés.

Mi elvittük a régebben nálunk lakó kutyát sétálni, a séta közben csatlakozott az "új jövevény". Első perctől országos barátok lettek. 11 év alatt néhányszor (2X? 3X?) volt összetűzés. (Nyilvánvalóan műbalhé, csattogó fogak, vérben forgó szemek, de még felületi sérülés sem). Ami gyakrabban volt, hogy a kanapé az a mai napig tabu. Bevonultak a sarokba, az egyik elkezdet "fogat csattogtatni", a másik pedig "felmenekült" a kanapéra.

Sajnos már csak az egyik él, de elválaszthatatlanok voltak.

2022. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!