Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Délben ivartalanították, és...

Délben ivartalanították, és olyan kis megtört, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy fáj neki? Aztmondta az orvos, mára kapott fájdalomcsillapítót, holnap kaphat újra. Evett, ivott, ürített, de sztem nincs jól.
2023. ápr. 12. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Első sorban nem mindegy,hogy milyen állatról van szó.Kutya,macska?A műtét szinte minden állatot megvisel még akkor is ha nem számít nagy műtétnek.Ha evett,ivott és elvégezte a dolgát,nem nyüszít,gubbaszt akkor nincsen baj.
2023. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyes, ott van fent, hogy kutyáról van szó.
2023. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Semmit, ez egy mutet, nincs egy napja se, teljesen termeszetes, ha nincs meg jol.

Tudom, hogy sajnalod, de ne panikolj, nem lesz semmi baj :) A sebet ne tudja piszkalni, ez a lenyeg.

2023. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Kan vagy szuka?
2023. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Altatót kapott, lehet még annak a hatása.
2023. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kan, német juhász. Van rajta gallér. Tényleg olyan kis megtört. Ő egy nagyon aktív kutya, de most nagyon maga alatt van. Nem tudom, lehet, hogy nagy fájdalmai vannak? Nem nyüszít. Itt van benn, most pihen.
2023. ápr. 12. 22:00
 7/20 A kérdező kommentje:
Ő nálunk családtag. Köszönöm, hogy írtatok, picit megnyugodtam. Csak annyira izgulok érte.
2023. ápr. 12. 22:02
 8/20 A kérdező kommentje:
Benn van a nappaliban, ma itt alszok vele. Nem merem egyedül hagyni. Szerintetek mennyi időközönként vigyem ki éjjel? (Kinti-benti kutya, éjjel kinn szokott aludni)
2023. ápr. 12. 22:05
 9/20 anonim válasza:
16%
Lelki fájdalamai vannak, megfosztottátok a férfiasságától. Szép kis családtagok vagytok akkor neki mondhatom. Kérdezz körbe hányan örülnének neki a családtagjaid közül ha kiherélnék.
2023. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk ivartalanítás után egy hétig csak feküdt, enni és a dolgát végezni kelt fel (nagy testű, szuka). A kutyátok egy műtéten van túl, amit minden kutya kicsit máshogy visel. Ha az állatorvos nem lát gondot és nincsenek szemmel láthatóan komoly fájdalmai, akkor annyit mondanék, hogy nyugodj meg, csak ki kell hevernie a műtétet! Engem annak idején az vigasztalt, hogy így legalább nem kell azon aggódnom, hogy a nagy izgés-mozgásban kárt tesz magában.
2023. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!