Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a lakás tele...

Normális, hogy a lakás tele van kutyajátékkal, pléddel, ággyal? Amíg dolgozom, ne unják magukat. Ketten vannak.

Figyelt kérdés
Engem nem zavar , de nem sok lakásban látok ennyi dolgot a kutyáknak. Kamerát is vettem és így látom szünetben, mit csinálnak. Általában alszanak, de néha rendezkednek, játszanak.
2023. ápr. 13. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem baj, majd ha lesz férjed/feleséged, gyereked, akkor rendbe kerül az életed, de egyelőre ez teljesen normális.
2023. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

1-es Van férjem, és ugyanaz a helyzet, mint a kérdezőnél. Akarsz még arról mesélni milyen ha "rendbe kerül az életünk"?


Kérdező, nálunk 3 fehely beltéren, egy kint a teraszon, és még egy régi kint az udvaron, ha épp nem esik. Vizestálakkal ugyanez a helyzet. Játékokkal tele a kert, és a ház minden helységében is legalább egy van belőle.( a Kong-on, és azokon a csomós köteleken többször majdnem kiment a bokám... :D)

2023. ápr. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez így normális, akkor mi a baj?

A te otthonod, ha mindenkinek jó így, akkor ne foglalkozz azzal, hogy más szerint mi a normális.

2023. ápr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha így rendben vagy, akkor oké.


Én már beszüntettem a kutyafekhelyeket, mert általában a kanapét/ágyat/szőnyeget/járólapot használják. Most sok játék van elöl, de szerintem inkább akkor játszanak vele, ha mi is ott vagyunk, ha új kutya jön, akkor el szoktam pakolni (sok)mindent, hogy tudja, hogy különleges jutalom és pörögjön rá. Kamera nincs, de van egy tippem, hogy egész nap csak alszanak.

2023. ápr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tanultam a trénerektől, hogy nem szabad játékot elől hagyni a kutyáknak, azokat mindig csak tőlem kapja meg használatra, mert hogy a kutya nem érezheti azt hogy tulajdona van. Illetve egy ágya van, de abban csak éjszaka alszik időnként, amúgy kanapé, szőnyeg.

Szóval nálam nincs ilyen, nekem fura. Én szeretem a szép rendezett lakásomat, nagyon zavarna ha mindenhol kutyacuccokba botlanék, kb mint egy kisgyerekes lakásban. És úgyis pihen míg nem vagyok otthon, nem igazán szokott magában játszani.

2023. ápr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Törődsz a kutyákkal, fontosnak tartod hogy ne unják szét magukat, amíg egyedül vannak.


Ha mégis zavar, hogy sok dolog van elöl, akkor ajánlanám a turnusokat. Egy ideig x játék van elöl, aztán azokat elrakod, és másféléket veszel elő. Így nem unnak rá, érdekesebbnek tartják majd a játékaikat :)

2023. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyémeknek rengeteg játéka van, de többnyire a játékos kosárban vannak, csak 1-2 van folyamatosan elől. Ha szétpakolnak akkor is utána elteszem a kosárba a játékokat, azt az 1-2 plüssöt kivéve, ami nagy kedvenc és elől hagyom nekik. 2 fekhely van a 3 kutyára, mert többnyire az ágyon/kanapén fekszenek, de a lehetőség adott, hogy el tudjanak vonulni.
2023. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg mindenhol játékok és kutyás cuccok lennének amiket nem feltétlenül használnak az zavaró lehet a mindennapokban.Nekem az sokkal egyszerűbb ha van egy kosárka amiből a kutyus tud válogatni és azt szedi ki ami neki kell.A felesleges játékokat amit nem használ vagy nem szeret pedig menhelyeknek kell adni.
2023. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy németjuhászom és egy Yorkim van. Van kutya ajtó, kitud menni ha akar, de mindig benn vannak. Semmi játék nincs elől. Fekhelyük van (ágy, kanapé tabu...szőnyeg nincs).

Szeretem a tisztaságot és a rendet.

De ha neked így jó akkor nincs gond, te laksz ott.

2023. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

8-as válaszoló, szerinted hogy lesz tele a lakás, és a kert is a játékaival? :D Pont így, ott a kosár én összeszedem minden porszívózás előtt (ez naponta, de ha lusta vagyok csak 2 naponta történik). Aztán ahogy befejezem a munkát, már szedi is ki, és a házban szanszét vannak a játékok újra. Aztán ha már jó idő van, és nyitva hagyom az ajtót, akkor ott van mindenhol a kertben is. Mondjuk annak annyira nem örültem, mikor két hete kivitte a bazinagy plüssét a sárba, és szétverte vele a tulipánjaimat, de hát ilyen ez. :D

Mi is jártunk suliba vele, ott is mondták, hogy a kutya tanulja meg, hogy az a gazdi játékja, a gazdi adja "kölcsön" játszani, és mindig csak egyet, de nekünk nem ez volt a legfontosabb, ami a jólneveltséget illeti. A tanfolyamokon tanultak többi részét alkalmazzuk, de ezt nem. Én hagyom neki, hagy vigye, ha így boldog. Ébren töltött idejében mindig valamilyen játékot látok nála.

2023. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!