Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyanyíró...

Melyik a legjobb kutyanyíró gép? Drótszőrű foxinak.

Figyelt kérdés

Amivel eddig itthon nyírtam, az elromlott. Sima emberi borotva volt, nem valami hatásos. Foxi szőrét alig vitte.

Ki milyet ajánl? Maximum tízezer forintig. Köszönöm.

(Kozmetikus nem vállal trimmelést, és nem is nő trimmelhető állapotba a szőre, csak a lábán. Azt én trimmelem neki, a többit utána nyírom.)



2023. ápr. 13. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Az olló
2023. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs más kutyakozmetikus a környéken? Az én drótszőrű foximmal 2 havonta kellett menni, hogy normálisan nézzen ki. Szerintem 10e alatt nem igazán fogsz találni, durva a bundájuk
2023. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Lidl-ben kapható Zoofari márkájút vettem 9 évvel ezelőtt és eddig bírta, tökéletesen működött. Az ugyanilyen új típusú már nem viszi rendesen a kutyám szőrét, ezért engem is érdekelne a válasz.
2023. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!