Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az iszapos ügyben láttam h...

Az iszapos ügyben láttam h lehet befogadni kutyát, macskát és egyéb állatot, mik pontosan az egyéb állatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ló, birka, szarvasmarha, baromfi
2010. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom h hülye kérdés volt csak nagyon szívesen befogadnék ilyen állatokat mert egy tanyán lakom, akár ideiglenesbe is. Szerintetek tényleg be lehet fogadni őket? Annyira szeretnék segíteni :)
2010. okt. 8. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én kutyát befogadok de csak akkor ha fajtatiszta és kiskutya, na meg egészséges.
2010. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó vicc volt. Egyébként betegek, öregek és keverékek vannak. Én direkt a legrosszab állapotút nézem majd ki :)
2010. okt. 8. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, kedves előző, de valósággal undorító a hozzászólásod. A segítés arról szól, hogy jót teszel a RÁSZORULÓVAL. Nem csak a kicsivel, nem csak a fajtisztával, hanem mindegyikkel. Amelyik öreg keverék, az nem érdemli meg azt a pár évet, ami még neki juthatna, vagy hogy gondolod? Vagy a saját, szép, tiszta házadba nem engedsz be akármilyen korcsot? Nem is jóságból vagy szeretetből akarsz te állatot, hanem csak felvágáshoz keresel magadnak aszisztenciát.

Ráadásul ilyen szívtelennek lenni és ilyesmit leírni most, amikor ekkora bajban van az a sok ember és állat, egyenesen kegyetlenség. Te magad ítélsz halálra sok állatot, akik tegnap még dédelgetett kedvencei voltak valakinek, ma pedig már csak szegény, otthontalan, éhes és beteg korcsok, akik nem számíthatnak senkire, pedig eddig mindent megkaptak, és egyátalán nem önellátóak. Az emberiség EMBERSÉGESEBB fele azért szánalommal néz rájuk (szeretném hinni), és egy részük még segíteni is megpróbál nekik.


Bocs az offért, eléggé kiakadtam.


Kérdésre válaszolva, a facebook-on linkelték a Noésok:

[link]


Az ő oldalukon találhatsz telefonszámot is: "06-30/221-12-99 Hívható: hétfőtől szombatig 10-15 óráig."


Remélem, sikerrel jársz.

2010. okt. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sőt, ezeken kívül a "háztáji állatokon" kívül lehet akár rágcsálókat, hüllőket, mindent, amit találtak.

remélem sikerül pár állatnak jobbá tenni az életét!

2010. okt. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!