Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik ismerősünk látta, hogy...

Egyik ismerősünk látta, hogy kiraktak egy kocsiból egy csau-csau szerű kutyát! Mit lehetne tenni? Befogadni nem tudjuk.

Figyelt kérdés
Sajnos a rendszámot nem jegyezte meg. Hívták a menhelyet, de gondolom náluk is teltház van. Szerintetek ha befogadnánk, akkor gyorsan lenne gazdája, vagy valaki, aki ideiglenesen befogadja? Már van egy kutyánk és nincs annyi pénzünk, hogy még egyet eltartsunk.
2009. dec. 23. 11:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
Fogadjátok be addig maradjon nálatok amig nem találtok neki otthont de ha fajtiszta csaucsau akkor hamar el fogják vinni ! menyni idös a kutya ?
2009. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs más lehetőséged, tényleg tartsd meg! Egy kutya nem érdemli meg, hogy ilyet tegyenek vele. Szerintem ezt te is tudod :) Mit tennél, ha te lennél a csaucsau?
2009. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Vidd haza! De előbb vizsgáltasd meg, nehogy megfertőzze a te kutyádat! Aztán ha minden jól meg szerintem 4-5 nap múlva nem lesz már nálad mert elviszik( és szerintem , ha tényleg fajtiszta, akkor 5-6000 Ft-ot is adnak érte)
2009. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzetek megtartani, és senki nem tudja befogadni az ismerősök közül, akkor is talán meg tudnád oldani pár napig, hogy nálad legyen.

Próbáld meg az e-dog oldalon, van ott olyan, hogy ingyen elvihető kutyák, vagy ilyesmi.

Ott fel tudod adni a hirdetést, képpel együtt.

Bizti találsz neki gazdit!

Kellemes ünnepeket!

2009. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


na itt is van, kikerestem neked!

2009. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyithatsz egy topikot például a teszvesz fórumán is ( [link] ott is szoktak gazdira találni elhagyott állatok.

Remélem lesz gazdija hamar, csak azt sajnálom, hogy nem jegyezted meg a rendszámot, fel kellene jelenteni!

2009. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltem velük újra, azt mondják, hogy nem lehet megfogni. Adtak neki ételt meg vizet, de nem ment oda hozzájuk. :(
2009. dec. 23. 13:45
 8/12 A kérdező kommentje:
A korát nem tudom, a fajtáját is csak ők mondták, nem tudom, mennyire értenek hozzá.
2009. dec. 23. 13:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet róla, és megmondjuk milyen fajta.
2009. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig mégiscsak az állatmenhelyeseket kellene noszogatni,hogy segítsenek,ha nem tudják az ismerőseid megfogni a kutyát.

Ha az utcán marad elüthetik szegényt.

Most biztos meg van zavarodva,hogy eldobták,bizalmatlan is.De a menhelyeseknek megvannak a módszereik a befogásra.

Szóljatok ujra nekik,ha nem sikerül megfogni.

2009. dec. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!