Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kutyust fogadtál...

Mennyi idős kutyust fogadtál örökbe menhelyről/sintértelepről/fajtamentéstől?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 17. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsot 3 evesen, a masodikat kolyokkent, hogy tuti osszeszokjanak. Igy is lett, imadjak egymast.
2023. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Első kutyusom, még kicsi voltam, 10 éves, anya nem akart bajlódni egy kölyökkel a panelba, de nem akart időset, mert félt, hogy nem fog tudni megvigasztalni, ha hamar itt hagy bennünket, szóval 1-3 évest szerettünk volna, illetve anyud szerette volna.

Végül úgy hoztuk ki az első kutyusomat, mint 3 éves, de az állatorvosnál kiderült, hogy inkább 5-6 éves. Ezt igazából azóta sem tudtuk meg, hogy tényleg idősebb volt, mint amit a menhelyen mondtak, vagy azért gondolta a doki, mert olyan rossz állapotban volt a kutyus, de 13 évet élt velünk, szóval valószínű, hogy tényleg csak 3 volt. Fekete volt, nekem a fekete a kedvenc kutyaszínem, papánál is 3 fekete volt.

Másodiknak is úgy gondoltam, hogy olyan 3 év körüli, nem túl izgága, de még fiatal kutyust szeretnék, végül képtelen voltam ott hagyni egy 10 éves őszülő fekete bundás reménytelenséget.

Azután még két 10 évest fogadtam örökbe, akkor már alapból úgy mentem a menhelyre, hogy időskutya, lehetőleg szintén fekete, így is lett.

Aztán aki most van, azt 5 hetesen szedtem össze egy autópálya mellett kidobva, szintén fekete.

ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!