Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » N&D vagy Royal Canin? Vagy...

N&D vagy Royal Canin? Vagy más Prémium táp?

Figyelt kérdés

Melyik tápot javasoljátok inkább?


(Barf meg petchef ilyenek nem érdekelnek.)


N&D-t nem ismerem, de azt mondják veri a Royal-t, mert az már nem jó táp...


Yorkshire terrier kölyöknek lenne.


Ha javasolnátok valami mást... szívesen veszem, de


Kizárólag full prémium tápok érdekelnének még, ami mellé nem kell semmi a kutyusnak.



2023. ápr. 19. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Egyik állatorvos, kutya gazdi ezt mondja, a másik azt. Erre sosem fogsz olyan választ kapni, ami végérvényesen elbillenti valamelyik irányba a mérleget.

Mi Royal Caninnal próbálkoztunk először, de egyszerűen nem akarta megenni a kutyus, semmilyen formában. Vettünk több márkából is kisebb kiszerelésű tápot, több kevesebb sikerrel, de van olyan nem premium, amit szívesebben fogyaszt a kutya, mint a legdrágább, legszuperebb tápok bármelyiket.


Szerintem kísérletezz és majd meglátod. A lényeg, hogy változatosan adj neki, akár több márka termékeiből is, és ne akarj ráerőltetni egy valamit, mert azt mondták, hogy az a legjobb.

Attól mert megeszik a kutyus 1 tál orlando tapot, mert az ízlik neki, az ég adta egy világon semmi baja nem lesz.

2023. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Az N&D sokkal jobb összetételű mint az RC.


A Royal Canin-nak csak a gyógytápjai jók, a simák annyira nem.


Egyéb prémium tápok: Platinum, Orijen, Acana, Real Nature Wilderness

2023. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az N&D sokkal jobb, mint a Royal Canin. A RC sima tápjai tele vannak kukoricával és gabonával, alig van benne hús. A gyógytápjai is szarok, azokba igaz nincs kukorica és a gabona is kevesebb, több a hús, de alsópolcos ugyanúgy. A kölyök tejpótlók, tápszerek amik használhatóak tőlük, abba nem tudnak kukoricát meg gabonát rakni. XD


Acana, Carnilove, Brit Care, Real Nature stb. az amit legtöbb helyen meg tudsz venni és szuperprémium.

2023. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hányadik kutyád?
2023. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hagyjál már, nem kezdő kutyás vagyok csak nekem új ez a táp.

Ment a negatív.

2023. ápr. 19. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:

RC túl van hypeolva, csak nem értem miért. Összetétele nagy 0.

"Összetétel:


Kukorica, dehidratált baromfifehérje, kukoricaliszt, állati zsiradékok, dehidratált marha- és sertésfehérje*, hidrolizált állati fehérjék, kukoricaglutén, cukorrépapép, rizs, búza..stb."


Tele van b*szva gabonával, ami rohadtul nem kell a kutyának. Értelmes húst nem látok a listában, csak hulladékot.


Ha a kettő közül kell választani akkor határozottan N&D.


Egyébként nekem mindkét kutyám Acanát/Orijent kap. Igaz baromira felment az áruk, de minek nem?

2023. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!