Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S most mi legyen?

S. O. S most mi legyen?

Figyelt kérdés
tegnap kint voltunk a kutyaparkba s a 9hetes beaglem ragcsalt valami fadarabott es ma reggel lattam hogy a kakijaban vannak ien kisseb nagyobb szalkak:s..lesz valami baja?
2010. okt. 9. 07:45
 1/9 anonim válasza:
A fenét lesz baja! Ha egy ember lenyel egy marék gombostűt annak se lesz baja, nem hogy egy kutyának néhány szálkától!
2010. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A természet ügyes és a kaksi körbeveszi a szálkákat. Ha véreset kakilna vagy szorulás alakulna ki, akkor kellene állatorvoshoz fordulni. De ha jó a kedélye és rendesen kaksizik, akkor nincs gáz.
2010. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hat jo de volt valami ien pirossas cucc mintha ver lett volna ezert felek..
2010. okt. 9. 07:56
 4/9 A kérdező kommentje:
hat nm tudom hogy ver volt e vagy nem mert nem nyultam bele ..de most 10perce kakilt 1 isteneset szalkjak nelkul meg pirossak nelkul akkor most oke?:)
2010. okt. 9. 07:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb figyelj jobban hogy a kutyád ne egyen fel semmit.


Nekem is beagle-m van, többször kellett már állatorvost hívnom hozzá, mert vmit felzabált.

2010. okt. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem yorkim van, 4 éve minden séta alatt talál egy elrágcsálható fadarabot.

Én is szoktam látni a kakijában, de olyan is volt, hogy kihányt egy marék forgácsot.

Szerintem ettől nem lesz baja. Egy kis fadarab nem olyan, mint a csirkecsont, az előbb tesz kárt a kutya beleiben.

És az soha nem baj, ha rág. A fát nem azzal a céllal rágja hogy megegye. Nyilván kerül valamennyi a szervezetébe, de inkább csak a rágcsálás öröme miatt csinálják.

2010. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat eddig is ragott ijen kis botokat de soha nem nyelte le ezert nem is szoltam ra mikorlattam hogy ott elvan a bottal de ezntul nem engedem hogy fadarabokat harapdaljon
2010. okt. 9. 08:08
 8/9 A kérdező kommentje:
hat igen csak volt valami a foldon ojan sarga volt d ien nyalkassabb dolog s volt benne 1 piros folt...na az nem tudom mitol lehet
2010. okt. 9. 08:09
 9/9 anonim ***** válasza:
9 hetes kölyöknek hány oltása van? Kettővel már sétáltatjátok? Nem feltétlenül baj ez, de nagyon kellene figyelni, hogy semmit ne nyalogasson meg, ne rágycsáljon, mert ilyenkor még simán benyalat valami vírust, ami ellen nincs kialakult védettsége.
2010. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!