Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy így kicsit be...

Normális hogy így kicsit be lustult a kutyám most?

Figyelt kérdés

1 éves..eddig teljesen hiperaktív volt..nem volt egy nyugodt perce sem, ezért úgy döntöttem hogy elviszem kutya suliba (nagyon nem szereti) így heti max 2 alkalom van most..


És amúgy ennyi..azóta sokkal többet alszik nap közben is..meg úgy elvan magának. Még kaját sem kunyizik ami mondjuk furcsa mert mindig szokott (és arra nem volt tanítva hogy ne csinálja).


Persze normálisan eszik..minden gyógyszert megkapott. Meg úgy jól is van, csak nem tudom miért lett ilyen kis nyugis..lehet az idő miatt?


2023. ápr. 23. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beteg, meg semmi ilyesmi, akkor simán lehet a hirtelen jött meleg miatt is.
2023. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon remélem :)
2023. ápr. 23. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 1 hete van így. Majd nem egésznap alszik, viszont az esti időkben aktivabb, akkor van egy nagy játék vagy séta is. Én az időre fogom, ez a hirtelen meleg aztán ma megint eső megviseli őket is. Üdv egy 7 honapos berni pásztor gazdi :)
2023. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3#as vagyok.

Mit takar h nem szereti a sulit?

A feladatokjal vagy a kutyikkal van probléma?

2023. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem...szereti a kutyákat is :D csak nem szeret menni oda, kicsit megsértődik mindig rám amikor elviszem, pedig jót tesz amúgy neki.
2023. ápr. 24. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!