Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házi készítésű kutya jutalomfa...

Házi készítésű kutya jutalomfalat aktív traininghez?

Figyelt kérdés

Horvátországba költöztünk a kutyusommal egy szigetre, ahol nincsen nagy választék jutalomfalatok terén, egy menhelyi kutyusról van szó, aki még nagyon sok traininget igényel és nem a pedigree kutyaméreggel szeretném jutalmazni, valamint csirke allergiája is van.

Olyan egészségesebb jutalomfalat megoldásokat keresek, amit nyugodt szívvel adhatok neki normál mennyiségben. Valamint könnyű elkészíteni. Nincsen ilyen kutyanasi műanyag formám, szóval ilyen felvágós alternatívára gondoltam! Köszönöm szépen:)



2023. ápr. 25. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szaritott hus, vagy belsosegek. Sutoben, vagy aszalogepben el lehet kesziteni. Neha szoktam nekik sajtot is adni. Ha biztosra akarsz menni, valassz laktozmenteset.
2023. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból simán virlist szoktam neki felkockázni. Régebben, amikor még nem volt ilyen rohadt drága, sajtot is. :D

De extraként szoktam főzni májat. Ezt jól túl kell főzni, akkor kemény lesz, és nem esik szét, mikor kis kockákra vágod.

Illetve amitől teljesen megmegy, az a sült csirkebőrke... BÁRMIT hajlandó megtenni érte. Hirtelen rohadt okos kutya lesz, és mindent elsőre megért. :D

2023. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
A húsnál jobb jutalomfalat nem nagyon van, válassz olyat, amire nem allergiás, biztos ott sem csak csirkét árulnak. Annyi, hogy a sertést hőkezelned kell, az nem adható nyersen.
2023. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vegyél húst/belsőséget és főzd/süsd meg fűszer nélkül. Néhány kutya pedig a zöldségekre, gyümölcsökre is pörög, azt is kipróbálhatod.


Egészségesnek hangozhat a házi jutalomfalat, de általában a nagy része lisztből áll. Az aszalt dolgok is jók, de elég pepecselős az elkészítésük.

2023. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Med_fet_ati ***** válasza:
Nálunk a kockázott lecsókolbász mindent vitt...szerintem a hústartalma valahol a gyári jutalomfalat és az emberi fogyasztásra alkalmas táplálékok között van :D
2023. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!