Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ez a divat itt?

Most ez a divat itt?

Figyelt kérdés

Múltkor kidobtak egy barátságos németjuhászt... a szomszéd be is fogadta hála az égnek... ma épp vinném ki a kutyámat... egy nagy cane corso féle harci kutya a ház elött.. meg egy németjuhászkeverék... :S :S

eddig ritkán volt itt kobór kutya ... mért nem gondolnak bele hogy itt gyerekek is vannak? és mért kell egy nagy harci kutyát kidobni? amugy írtó szép kutya,vágva van a füle... tehát sztem foglalkoztak vele egy ideig... :S


2010. okt. 9. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk múltkor egy sharpei volt kidobva szegény - pedig az se az az olcsóbbik fajta kutya...nem tudom miért kellett kirakni szegényt, barátságos volt,csak nagyon félt, megtartotta az 1méter távolságot (biztosan bántotta valaki). Nem tudom mi ütött az emberekbe...legalább a menhely előtt tette volna ki...itt van kb 5km-re...
2010. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a divat. Óóóccssóón kell ám kutya, de még inkább ingyé, aztán ha megvan kiderül, hogy nem él meg a napfényből, ás, rág, ugat vagy nem ugat, az úristennek se tanulja meg magától a szobatisztaságot, a fenének se ül meg a sarokban, ha megunta, és úgy általában megnő és már egyáltalán nem olyan aranyos, mint 5-6 hetesen, mikor az anyja alól elhozzák. Akkor hát repül, mert ugye olcsón vagy ingyé volt, hát nem kár érte, majd lesz helyette másik szerencsétlen. Óccsón vagy ingyé persze.....
2010. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ugy sajnálom.. ijesztő kinézete miatt tuti hogy senki nem fogadja be itt mucsán... elég öreg lehet már az a harci kutya mert pont kinéztem a keritésen és akkor ment el a ház elött (fakerités)és felnéz rám és menés közbe.. rám se hederit ... és megy tovább..a Nj amint meglátott úgy elrohant .. pedig meg se szólaltam :S
2010. okt. 9. 16:16
 4/8 A kérdező kommentje:
és az első szólónak: hát inkább te tette volna ki sehol se nem hogy még a menhely elöt :S
2010. okt. 9. 16:17
 5/8 A kérdező kommentje:

*ne tette volna ki.


Amugy nekem a palotapincsim is befogadott...

2010. okt. 9. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hívod ki az állatvédőket vagy a fajtamentőket? Mégse az utcán kóboroljanak szegények.
2010. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Őket hívd!

2010. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
engem a cane corsora emlékeztet az a kutya,már néztem a fajtamentést... körül néztem tegnap a faluba hogy lefényképezem öket telóval hogy hátha van tippetek milyen fajta lehet... de nem találtam öket :S
2010. okt. 10. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!