Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyüszög álmába a kiskutyám?

Miért nyüszög álmába a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Mikor alszik néha nagyon hangosan nyüszög vagy sír de nem mozdul meg. Nem tudom mit csináljak ilyenkor felkeltsem vagy aludjon tovább? És miért csinálja?
2010. okt. 9. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem rosszat álmodik. hagyd tovább aludni.
2010. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 blackprincess válasza:
Rosszat álmodik!Az én kiskutyám is szokott ilyet csinálni.Én ilyenkor megrázom egy kicsit hoyg felkeljen és megsimogatom hogy megnyugodjon.
2010. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Rosszat álmodik.Olyan édesek olyankor, enyém is szokott.De azt imádom inkább,mikor a farkát csóválja álmában♥
2010. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi kutyusunk is nyüszögött álmában,sőőt volt hogy a lábacskái úgy mozogtak mintha futna:))Ilyenkor nem szabad felébreszteni,legalábbis semmi értelme,mert álmodik tovább és abbahagyja,nem lesz semmi baja!!;)
2010. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém is csinálja, én általában megsimogatom és akkor abbahagyja. Lehet békén kéne hagyni, de nem tudom nézni, ahogy nyüsszög szegény.
2010. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!