Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok 3 hós kölyökkutyának...

Adnátok 3 hós kölyökkutyának natúr fasírtot ? Ártok neki vele ?

Figyelt kérdés
Fasírtot én magam készítem, darált csibemell, reszelt répa, hagyma, fokhagyma, petrezselyemzöld, őrölt kömény, pici majoranna és tojás van benne, só és más fűszer nincs benne. Be van panírozva és kis zsíron sütőben meg van sütve. Szerintetek ? Vagy inkább várjak, amíg idősebb lesz? Illetve mit adhatok neki, amit mi is eszünk ? Kutyatápot kap amúgy, de szeretnék neki adni a mi kajánkból, persze csak amit szabad, és figyelve, hogy ne legyen túletetve.
2023. ápr. 28. 12:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es, a fasirtot nem neki szántam, a családnak készítettem, azért voltak benne ezek a hozzávalók. Nem szemét ez, nem szemetet főzök a családomnak. Pont azért tettem fel a kérdést, mert rendesen szeretném etetni, nem minden félével, ami nem neki való.

Többieknek köszönöm a választ

2023. ápr. 29. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!