Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » “Nem én irányítók” jogosan...

“Nem én irányítók” jogosan idegesítettem fel magam? (Kutya suli)

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves kutyám..eddig mindig mindent megkapott stb, tehát rendben van. Plusz kb 1 hónapja kutya suliba is vittem..ami szépen szólva is k..ára nem tetszett neki 4-szer vittem el és ennyi volt. Mert neki akart (neki is ment véletlenül egy másiknak) de nem lett semmi baja amúgy egyiknek sem.


Okés na de a lényeg hogy a sulis nővel én jóba vagyok és szoktunk beszélgetni..(nagyon jó a szakmában mindig igaza van amúgy) nem is erről van szó. De olyanokat kér hogy mondjuk ha 3 napig nem eszik az sem baj..csak akkor kapjon kaját ha mondjuk le ül érte stb (ok ez is egy opció) de én ebbe nem mentem bele.


Lényeg a lényeg hogy azt mondja, hogy a legnagyobb probléma hogy nem én irányítók..hanem a kutya engem. Na és ezen idegesitettem fel magam. Hát mit csináljak vele? Üssem meg stb csak azért hogy végre szót fogadjon?!


Mindegy csak le írtam mert idegesített..nem akarom többet suliba vinni pedig jó lett volna neki.


2023. máj. 3. 16:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
30f
2023. máj. 3. 16:46
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Szörnyű, hogy néhány ember miért tart kutyát ha megnevelni sem tudja :(

Csakis te vagy a felelős hogy ilyen lett.

2023. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Írd le normálisan, nincsenek összefüggések a bekezdések között. Mi a kérdésed?
2023. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát öregem neked nem hogy kutya de még egy hörcsög sem való.
2023. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Próbálj meg másik kutyasulit mást nem tudok javasolni. A többiek úgyis csak a délutáni frusztrációlevezetés miatt jönnek ide.
2023. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha a kutyád neki megy a többinek, akkor igenis kell neki a kutyaiskola. Máskor majd egy gyerek nyakát kapja el aki elmegy a kerítés előtt. Akkor is ilyen ideges leszel?
2023. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az oktatónak igaza van, én hallgatnék rá a helyedben. Minden bizonnyal jobban ért hozzá mint te, ne bíráld felül.
2023. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nyilván jobban ért hozzá..így is sokat tanult. De én nem fogom 3 napig nem etetni az biztos. Az embereket imádja..soha nem támadott meg egyet sem. És amúgy nem harci kutya :d tehát ilyen 15 kg körül van.
2023. máj. 3. 17:33
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Azert, mert a kutyad mindent megkapott, jelentsen ez barmit is, attol meg lehet neveletlen.


Kicsit zavaros az irasod es igazabol csak annyi derul ki belole, hogy a kutyad egyszer tamadott, meg hogy te ideges vagy arra a nore, de ezen kivul semmi.

Nem tudom, mit irjunk erre? Ha a kutyad neveletlen es nem hallgat rad, nem elverni kell, hanem suliba vinni vagy trenert hivni.


Mast erre nem lehet mondani.

Duhosnek lenni meg barkire es barmire lehet; ez a te dolgod, az mas kerdes, hogy van-e ertelme, de ezt szinten dontsd el te.


A lenyeg, hogy a kutyaddal kezdjel valamit, ha neveletlen es agressziv, mas nem szamit😊

2023. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Le nyugodtam már..nem csoda hogy érthetetlen volt sík idegbe írtam :d de azóta beszéltem tovább a csajjal és le nyugtatott
2023. máj. 3. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!