Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan idegesítettétek a...

Hogyan idegesítettétek a tanáraitokat suliban?

Figyelt kérdés
NEM tippeket kérek, csak kíváncsi vagyok ilyen sztorikra.

2023. márc. 24. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Egyszer fejbe dobtam egy kutya kakival.


A másiknak meg pillanatragasztót tettem a székére.


Harmadiknak meg rá kenytem a

2023. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Jó régen volt egy tanár, aki a semmiért is osztogatta az intőt hagyományos tintás töltőtollal.

Fixirsóval kiszedtük.

Volt meglepetés, mikor a következőt írta, közben eltűnt az eleje.

2023. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Semmivel, nem vagyok gyökér.
2023. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Klimpíroztunk a zongorán óra közben.
2023. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#1 lemaradt a vége😅
2023. márc. 24. 20:06
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Hátbarúgtam egyiket aztán kicsaptak a suliból kisegítőbe
2023. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Volt ilyen kis mappám aminek ilyen cipőfűző anyagú zárója volt és tudtam csuzlinak használni.


Mindig ceruza, toll volt a töltény. Általában rajztanárt szivattam vele.

A lényeg, hogy olyan hangulatomba voltam, hogy most nagyon elkenem a száját a rajztanárnak ezért egy kemény zebratollat választottam aminek a végére odaragasztottam 6 darab fogpiszkálót is, hogy jó hegyes legyen. Ezután kifeszítettem maximálisan és vártam, hogy belépjen a terembe a tanár. Amikor kinyílt az ajtó és lépett be elengedtem és maximális erővel bammm a szemei közé repítettem.

A tanár visított, üvöltött a fájdalomtól és folyt a vér. Én úgy röhögtem, hogy majd kiszakadt a picsám. A fogpiszkálók fullra beleálltak az arckoponyájába, jött is a mentő és elvitte.

Én fegyelmi tárgyalásra kerültem de szerencsém volt mert megúsztam egy igazgatóival de az volt a szerencsém, hogy nem kellett elmesélnem az esetet mert tuti elröhögtem volna magam.


Aztán mondtam, hogy nagyon bánom és sajnálom ami nem igaz de gondoltam csak meglátogatom a kórházba mert 48 órás megfigyelésre bent tartották. Aztán persze nem volt a békés a látogatásom mert gondoltam úgy megszivatom még egyszer, hogy azt nem felejti el és vittem is be neki süteményt amelyikbe szórtam egy kis hashajtót.

Biztosan hatott mert beadta a felmondását xD

2023. márc. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fúú nem számítottam ilyen durvákra :D
2023. márc. 25. 11:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelld magad 7es...
2023. márc. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
100%
Semmivel, mi még normális gyerekek voltunk, élettel.
2023. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!